Фітінги, з'єднання

Фітинги – це фасонні деталі, які слугують для з’єднання труб. До таких деталей належать: муфта, трійник, коліно, ніпель, кутовий поворот тощо. Фітінги переважно виготовляють з металу, втім для пластикових конструкцій використовують пластикові фітинги.

Ці з’єднувальні деталі встановлюють в місцях розгалужень, переходів на інші діаметри, а також у разі необхідності частої збірки чи розбирання труб. Фітинги незамінні у герметичному перекритті трубопроводу та в інших допоміжних цілях.

Важливо при купівлі будь-якого фітинга звернути увагу на матеріал, з якого він виготовлений, щоб він підходив до матеріалу труб. Запорукою герметичності є співмірність міцності матеріалів труб та фітингу.

У нашій пропозиції є пневматичні фітинги та зажимні фітинги до мідних трубок (Сu).

Зажимний або цанговий фітинг – це спеціальна пружинна розрізна втулка, за допомогою якої зручно з’єднувати деталі циліндричної форми. Зажимні фітинги зборно-розборні, що важливо врахувати під час монтажу трубопроводу, який варто робити у доступних місцях, адже у процесі експлуатації зажимні фітинги потребуватимуть нагляду та обслуговування.

Цангові фітинги використовують для всіх видів пластичних труб – поліетиленових та метало пластикових (PEX-AL-PEX, PE-AL, PERT-AL). Також є зажимні фітинги для мідних труб. Та варто пам’ятати, що ці види з’єднань не підходять для крихких ПВХ-труб і непластичної сталі.

Пневматичні фітинги використовують для пневматичних систем, які діють під тиском зжатого повітря. Такі фітинги спеціально призначені для забезпечення герметичності таких систем і мають підвищену стійкість до високого тиску. Фітинги такого типу можуть бути також заживними (цанговими) і бути виготовленими з різного матеріалу. Найбільша перевага пневматичних фітингів – це можливість швидкого монтажу та демонтажу системи. Усі пневматичні фітинги, які Ви знайдете у нашій пропозиції, мають високу стійкість до температур та тиску.

Звертайтеся за консультаціями та з приводу замовлення! У нас ви знайдете якісні пневматичні та зажимні фітінги. Ознайомтеся з усім асортиментом!