Малярське обладнання

Малярське високоякісне обладнання від німецького виробника  Walther Pilot передбачить кожен Ваш рух і працюватиме з будь-якими поверхнями та масштабами! У цьому розділі Ви знайдете:

- Обладнання для дозування

- Нагрівачі для клеїв, лаків, фарб, емульсій

- Ресівери тиску

- Пістолети

- Помпи

а також

- компресори малярські

- шліфувальний та полірувальний пневматичний інструмент

Ці інструменти полегшать Вашу роботу з покриття пластику, дерева, різних металевих поверхонь, з ними зручно наносити адгезив (виробництво взуття, меблів тощо), герметик, відбілююче та керамічне покриття, емаль. Тепер буде легше працювати з антиаргезійними матеріалами та промисловими мастилами. Маркування фарбою теж не складатиме труднощів та буде набагато швидшим та більш якісним.

Німецька якість ще нікого не залишала незадоволеним. Купуючи у нас продукцію Walther Pilot Ви можете бути впевнені у тривалому терміні експлуатації обладнання, низькому рівні пульсації матеріалу, економному використанню матеріалу. Корпуси цих пристроїв виконані з нержавіючої чи оцинкованої сталі та є ідеальними для зберігання рідин та паст, також вони мають ергономічну та модульну конструкцію. Вашій увазі запропоновані гідродинамічні малярські агрегати, які ідеальні для фарбування методом Airless чи AirCoat.