Манометри

Манометри, водяні та газоаналізатори з трубкою Бурдона (Bourdon)

Цей розділ містить інформацію про продукти в області широко профілю вимірювання тиску та температури. Наша пропозиція включає в себе манометри з нижнім або заднім з'єднанням: стандартні, манометри з киснем і ацетилену, манометри з великим навантаженням, гліцеринові манометри, спеціальні датчики, датчики, перетворювачі тиску, біметалічні термометри для опалювального комплексу, цифрові індикатори, аксесуари для манометрів, манометри безпечної пневматики, запобіжні клапани безпечної пневматики.

Стандартні дискові манометри з трубкою Бурдона (Bourdon)

Ми пропонуємо Вам дискові манометри зі з'єднаннями діаметром 40, 50, 63 мм та 80, 100, 160 мм.

Серед манометрів з нижнім (радіальним) або заднім (осьовим) з'єднанням можна виділити пластмасові манометри з однотонні або подвійні шкали, металеві манометри. Інші стандартні манометри - блочні манометри, настільні та збірні частини C.

Стандартний дисковий манометр застосовується для газів, низьких та середніх в'язких рідин та некристалічних середовищ, які не атакують мідні сплави. Температура навколишнього середовища, за якої ці пристрої можуть працювати - у випадку з пластиковими та металевими датчиками тиску - від -20 ° С до + 60 ° С.

Манометри Бурдона (Bourdon) доступні з такими варіантами потоку: 1/8 ", 1/4", 1/2 ", тоді як клас точності дорівнює 1,6 або 2,5. У нашому магазині Ви знайдете пристрої з різними діапазонами підтримки тиску, а також популярні корпуси.

Радіальні манометри Бурдона (Bourdon) для кисню та ацетилену

Манометри для кисню та ацетилену - це група вимірювальних приладів, що використовуються у зварювальних та ріжучих інструментах і приладах.

Вікно (екран) манометра виконане з полікарбонату та латунного з'єднання. Манометри для кисню та ацетилену обладнані трубкою Bourdon відповідно до стандарту EN562. Використовується при вимірюванні газів в установках зварювання. Ця специфічна група манометрів для дисків використовується в металургійній та суднобудівній галузях - там, де здійснюються зварювальні роботи. У нашому магазині клієнти знайдуть 1/4-дюймові різьбові моделі діаметром 63 мм та класом точності 2.5, стандартно оснащені вентиляційним отвором, розташованим у задній частині корпусу. Прилади доступні в різних діапазонах вимірювання тиску.

Манометри для вимірювання тиску великих потужностей

Манометри для вимірювання тиску великих потужностей представлені двома підгрупами: з радіальним та осьовим з'єднанням, призначені для застосування у важкій промисловості.

Дисковий манометр цієї серії має різьбове з'єднання 1/2, діаметр 100мм і клас манометра 1,0. Манометр з трубкою Bourdon зі серії великої потужності доступний у багатьох діапазонах вимірювань. Максимальна температура середовища, у якому манометр цього типу може працювати, досягає 80°С.

Гліцеринові манометри

Гліцеринові дискові манометри є вимірювальними приладами, що застосовуються в умовах високодинамічних навантажень і вібрацій. Пропозиція нашої компанії містить манометри таких параметрів:

- пластикові манометри з подвійною шкалою;

- манометри з нержавіючої сталі;

- манометри хромовані та поліровані.

Температура навколишнього середовища, при якій можуть працювати гліцеринові манометри, становить від -20ºС до + 60ºС. Мастильний дисковий манометр доступний у класах точності 1, 1.6 та 2.5. Такий пристрій широко використовують для пневматичних та гідравлічних застосувань. Крім того, ця продукція може мати малі, середні та великі діапазони тиску в мережі.

У нас ви знайдете широкий вибір радіальних та осьових моделей. Замовники також можуть вибрати моделі зі скляного матеріалу, який виготовлений з акрилу або пластику.

Спеціальні манометри

Спеціальні манометри представляють собою широкий спектр манометрів різних видів продуктивності, а саме:

  • малі манометри для вимірювання малого тиску з нульовою точкою корекції, так звані мбар. Такі манометри використовують в медичній промисловості;
  • манометри з нержавіючої сталі для роботи в дуже вимогливих галузях промисловості, таких як нафтохімія, видобуток корисних копалин або морська промисловість. Сталеві манометри можуть працювати за максимальної температури середовища + 200 ° С. Доступними є прилади з 1/4 і 1/2 розмірами з'єднання;
  • манометри для вимірювання відмінності тиску, так звані відмінності з точністю від 0,02 до 0,2 бар. Такий манометр має з'єднання 1/2 та діаметром 100 мм;
  • контактний манометр або манометр з магнітно-контактною пружиною, яка використовується при перемиканні схеми, систем управління і контролю промислових процесів. Контакт-манометр має панель з промислового скла, підключення G1 / 2" і безліч варіантів діапазонів тиску;
  • манометри для дуже точних вимірювань, так звані датчики контролю або контрольні манометри для вимірювання витоку спроб і калібрування обладнання під тиском.
  • Гліцеринові манометри з нержавіючої сталі - клас високої точності (1), оснащені багатошаровим безпечним склом з підвищеною безпекою та іншими параметрами, гарантують безперебійну роботу в динамічних та вимогливих умовах.
  • мембранні манометри з чавунним корпусом.

Цифрові манометри

Цифрові манометри з електронним дисплеєм, блоком перетворення одиниць та іншими різноманітними практичними функціями для полегшення процесу вимірювання.

Манометри надлишкового тиску та низького тиску

Вакуометри та мановакуометри для вимірювання тиску і надлишкового тиску, відповідно.

Датчики тиску

Датчики тиску є універсальними датчиками у багатьох варіантах: мініатюрні датчики тиску, точні датчики тиску для низьких потужностей, для роботи в місцях, де загрожує підвищена вологість; датчики тиску з байонетним з'єднанням, датчики тиску зі змінними контактами.

Вакуумні датчики - це прилади, призначені для вимірювання технічного вакууму, які можуть працювати при температурі від + 10 ° С до + 80 ° С.

Датчики тиску призначені для перетворення пневматичного вхідного сигналу в електричний вихідний сигнал. Наша пропозиція містить перетворювачі тиску з точністю 0,5% та діапазоном 1,0%.

Клапани запобіжні

Клапани-запобіжники - це широка група продуктів, загальною рисою яких є функція запобігання підвищенню тиску в системах.

Наша пропозиція містить наступні підгрупи запобіжних клапанів:

- міні-клапани,

- міні-клапани з нержавіючої сталі,

- запобіжні клапани з легкою системою скидання тиску

- кутові запобіжні клапани для насиченої пари.

Наші запобіжні клапани відповідають вимогам стандартів ЄС та є частиною групи продуктів з підвищеною безпекою у використанні.

Реле тиску

Реле тиску - це пристрої, що мають такі функціональні можливості: стабілізація тиску в системах, регулювання тиску в компресорі.

Наша пропозиція включає в себе два основних типи вимикачів: однофазний та трифазний.

Біметалеві термометри

Біметалеві термометри - це прилади, які використовуються в тепловій промисловості.

Ми можемо запропонувати біметалічні термометри, промислові термометри та захисне покриття для біметалевих термометрів, які розраховану на максимальний робочий тиск у 25 бар.

Цифрові індикатори, аксесуари, арматура для манометрів

Інша продукція у сегменті манометрів: цифрові індикатори, аксесуари та арматура для манометрів (захисне покриття, манометричне редукування, з’єднання манометричне для мідних труб (Cu), заглушки або стримувачі пульсації для манометрів, сифонні труби відповідно до стандарту DIN 16282, крани та ручки для манометрів відповідно до DIN 16281, манометричні запірні клапани).

Сфери застосування манометрів

- гази, рідини, низькі віскозні рідини та некристалічні речовини

- у зварювальних інструментах та приладах, для різання та інших подібних застосувань

- гази

- сухий та неагресивний носій

- для вимірювання різного тиску або двох різних негативних тисків

- для праці в агресивному середовищі.

Манометри - варіанти виконання

Манометри для вимірювання тиску газу та рідини:

- хімічний;

- з контактним пристроєм;

- з коливанням тиску від -1 до 1000 бар;

- діаметр від Ø40 до Ø160.

У нас ви знайдете якісні манометри та комплектуючі. Ознайомтеся з усією продукцією цього розділу!