Осушувачі, очищення повітря

Повітря навколо нас не є вільним від мікрочастинок води, масла і т.д. На стадії стиснення - забруднення повітря особливо помітні результатом є високі витрат на технічне обслуговування , пов'язане з регенерацією обладнання, інструментів і пристосувань. Відсутність належної підготовки стисненого повітря призводить до швидкого зносу компонентів, які, в свою чергу, викликають цілі несправності мережі.
Для вирішення цих проблем, виконується осушення, фільтрація чи підігрів стисненого повітря (в залежності від вимог до класу чистоти).


У нашій пропозиції Ви знайдете:

- Магістральні фільтра та сепаратори (циклонного типу)

- Осушувачі (рефрижераторного, мембранного та абсорбційного типів)

- Підігрів стисненого повітря

- Генератори азоту

- Пристрій автоматичного спуску конденсату.

Ми пропонуємо обладнання для фільтрації та підготовки стисненого повітря, завдяки якому всі домішки і знижений тиск будуть ефективно усунені до необхідного рівня.

Основи підготовки стисненого повітря застосовують на ряду з іншими методами в лакофарбових цехах, пневматичних інструментах (підвищення їхньої ефективності та подовження терміну служби) або пневматичних приводах.

Повітряна фільтрація спрямована на отримання стисненого повітря, яке матиме такі властивості:

- не буде містити води в будь-якій формі;

- рівень забруднюючих речовин не перевищуватиме норми;

- відсутність масел або іншого типу рідини у вигляді крапель.

Підготовка повітря – це процес фільтрації повітря оснований на тому, що повітряний потік проходить через фільтруючий картридж, на якому залишаються непотрібні домішки. Після цього з другого отвору фільтра виходить чисте повітря.

Щоб отримати такий ефект, рекомендуємо:

Комплекси з підготовки стиснутого повітря передбачають різні варіанти конструкції (включаючи нержавіючу сталь) та конфігурації з'єднання. Блоки складаються з трьох елементів: редуктора, фільтра і мастила. Пристрій підготовляє повітря, що виходить з компресора для різних технологічних процесів. У блоці підготовки повітря кожен елемент несе відповідальність за виконання певних функцій:

- фільтри очищення, забезпечують фільтрацію повітря, зупиняючи забруднюючі речовини;

- редукційні клапани забезпечують зниження тиску від компресора до значень, необхідних для процесу;

- мастильні установки виконують операцію змащення повітря масляним напиленням. Залежно від застосування (деякі вимагають цього, а інші ні), використання пристроїв змащення не завжди є необхідним для пристроїв підготовки повітря.

Фільтри тиску - у тому числі повітряні фільтри (попередні, точні, лінійні, для високого тиску або з нержавіючої сталі) та фільтри для води. Фільтрація повітря за допомогою попередніх фільтрів базується на усуненні грубих домішок. Повітряна фільтрація проходить 20 мікрон, для більших фільтрів цей показник становить 50 мікрон. Фільтри встановлюють безпосередньо біля компресора.

Варто пам'ятати, що часті зміни картриджів поліпшують якість стисненого повітря на виході. У випадку точних фільтрів збірка повинна проводитися в тих же точках та місця, де буде здійснюватися забір стисненого повітря. Для точних фільтрів завжди повинен передувати попередній фільтр. Фільтрація повітря залежно від застосування становить 5 мікрон; 0,3 мікрона або навіть 0,01 мікрон.

Лінійні фільтри встановлюють там, де не існує фізичного простору для стандартних фільтрів. Вони часто використовуються у робочі пневматичних інструментів. Повітряна фільтрація таких пристроїв становить 20-30 мікрон.

Ми також пропонуємо дуже широкий вибір редукторів тиску повітря, газів та ін.

Мастильні матеріали з масляним напиленням (туманом) використовують для насичення робочого середовища мастилом, яке буде захищати деталі пневматичних чи інших механізмів від корозії, а також буде знижувати рівень зносу робочих елементів.

Клапанні фільтри для повітря та води виготовлені з нержавіючої сталі, мають компактний корпус та складаються з двох елементів: фільтра та редуктора стисненого повітря. Як зазвичай, такі фільтри відповідають за фільтрацію повітря, а редуктор дозволяє регулювати стиснене повітря до потрібного тиску.

Комбіблоки - це блоки підготовки повітря в одному елементі. Вони використовуються там, де немає місць для експлуатації стандартних агрегатів підготовки повітря. Повітряний фільтр відповідає за фільтрацію повітря, редукційний клапан регулює тиск стисненого повітря, а ніпель змащення "змащує" повітря з масляним напиленням (туманом).

Фільтрування повітря необхідне, перш за все, у таких випадках:

- коли використовуються осушувачі стисненого повітря всіх типів;

- у разі використання точних вимірювальних та контрольних інструментів для пневматичних каналів з малим діаметром;

- якщо стиснене повітря має безпосередній контакт з продуктами харчування, фармакологічними продуктами тощо;

- коли повітря знаходиться в тісному контакті з продуктами, що поглинають масло, такими як папір або тканина.

У нашій пропозиції Ви знайдете редуктори сталого тиску серії 737, призначені для вхідного тиску до 40 бар і стійкі до коливань тиску, а також блок для підготовки повітря Seria Futura, який має функції блокування від маніпуляцій, автоматичного наповнення оливи, можливості довільної конфігурації.

Ми пропонуємо якісні пристрої. Ознайомтеся з усім асортиментом на нашому сайті!

.