Пістолети для розпилення клею

Ми пропонуємо брендові, фірмові клейові автоматичні та ручні пістолети для клею, що працюють на стисненому повітрі. У пропозицію входять:
Ручний клейовий пістолет Walther Pilot
Клейова пістолет MAXI K - дуже легкий (440г) і зручний клейовий пістолет. Додатково в версії з асиметричною чашкою або 3/8 "з'єднання (більшість моделей).

Клейовий пістолет Pilot III K - це модель, що використовується в меблевій та автомобільній промисловості. Пневматичні знаряддя цієї серії призначені тільки для клеїв на основі розчинників. Тефлоновий корпус гарантує легке очищення пістолета, крім того модель буде корисна при розпилюванні клею із значним вмістом твердих елементів. Пілот III K доступний з гравітаційною, всмоктувальною або металевою чашкою та з насадками від 1 до 2 мм. Пістолет  працює належним чином при робочому тиску не більше 8 бар.

Pilot Premium клейовий пістолет має збільшений канал подачі матеріалу, корпус з хромового алюмінію, ергономічну конструкцію.

Виготовлений з нержавіючої сталі та із широким діапазоном сопел (0,5-2,5) - це ще один важливий аргумент для вибору Pilot Pilot.

Пістолет Gun Pilot XIII-ND - серія ефективних клейових пістолетів для дисперсійних клеїв, виготовлених з нержавіючої сталі. Діапазон сопел від 0,5 до 2,5 мм (можливість установки 600 мл чашки).

Клейовий пістолет Pilot Extrusionpistole працює під  високим тиском, застосовується для роботи  з матеріалами з високим рівнем щільності.
Клейові пістолети Pilot i Premium Extrusionpistole ручні пневматичні пістолети для нанесення клею, застосування силікону, шпаклівки та всіх липких матеріалів. Модель доступна з насадками від 1,0 до 3,0 мм.

MAXI ND-K - розпилювачі цієї серії використовують метод розпилення низького тиску.

   

Автоматичні клейові пістолети Walther Pilot
Три моделі пневматичних клейових машин з насадками від 0,5 до 3,5 мм.

Автомати для нанесення клею використовуються у багатьох галузях промисловості. Машини для дисперсійних клеїв з низькою в'язкістю і на основі розчинників.

Ми пропонуємо автоматичні пістолети для внутрішнього та зовнішнього управління. Максимальний робочий тиск для автоматів становить 8 бар, вони виготовлені з нержавіючої сталі. Клейові дозатори доступні з різними типами голів та форсунок.