Пневматичні мережі INFINITY

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА СИСТЕМУ INFINITY

Пропонуємо Вашій увазі нашу новинку - алюмінієві мережі стиснутого повітря INFINITY.

До сьогодні найчастіше використовувалися мережі:

- Сталеві конструкції, які в свою чергу, кородували та були складними в монтажі;

- Мережі з поліпропілену, що деформуються під впливом змін температури, вимагають спеціального обладнання та певної кваліфікації робітників для пайки, а також такі системи малостійкі до механічних пошкоджень.

Системи алюмінієвих мереж INFINITY - характеризуються легкістю монтажу. Простота різання, монтажу, та з'єднання за допомогою численної кількості різних рукояток, кронштейнів, фітингів - робить систему ЧУДОВОЮ альтернативою старим методам.

Згідно наших розрахунків, завдяки швидкості і легкості монтажу - ощадливість на робочій силі становлять вище 30 %. 

Сучасний і економічний спосіб монтажу алюмінієвої пневматичної мережі реалізований на компонентах системи "Infinity".

Сфера доступних діаметрів від ø20 до ø110 мм дозволяє задовольнити потреби, як малої майстерні так і великої, розбудованої фабрики.

Чому алюмінієва конструкція?

Алюмінієві компоненти інстанцій можуть бути до 3 разів легші ніж аналогічні елементи, виконані із сталі чи міді, що ефективно впливає на легкість монтажу. Крім того, що алюміній характеризує високою пластичністю, компоненти пневматичної мережі відзначаються водночас витривалістю і стійкістю матеріалу. Наступним важливим аргументом є стійкість до погодних і кліматичних умов, що випливає з фізико-хімічної характеристик алюмінію (окиснення поверхні). Низькі сервісні затрати, а також стійкість до механічного зношування, сприяє довготривалому ресурсу даних систем.