Пневматичні мережі INFINITY, пневматичні інсталяції

Неправильно спроектована мережа і необережне виконання установки зі стисненим повітрям може призвести до різних експлуатаційних труднощів і генерувати ряд непотрібних витрат.

Чому пневматичні мережі ПНЕВМАТ?

Ми спеціалізуємося на проектуванні і монтажі трубних пневматичних мереж, а саме:

 • пневматичні мережі
 • вакуумні мережі
 • мережі технічних нейтральних газів, таких, як аргон чи азот

Ми пропонуємо різноманітні високопродуктивні трубопроводи з оптимізованим розподілом стисненого повітря. Наша трубопровідна система є надійною в експлуатації, і являється економічним системним рішенням. Побудовані нами пневматичні трубопроводи характеризуються мінімальними витоками та малим показником зниженням тиску між компресором і точкою споживача, що забезпечується високим рівнем герметичності з'єднань.

Висока ефективність повітряних мереж поєднується з відносно низькими витратами на технічне обслуговування. Наш досвід дозволяє проводити точне та індивідуальне конструювання промислових трубопроводів. Ми розробляємо промислові установки на основі останніх тенденцій ринку.

Всі промислові установки розроблені та розраховані на основі переліку всіх джерел споживання стисненого повітря. Для контролю вимірювань витрати використовуються відповідні заходи, що забезпечують безперервний моніторинг використання стисненого повітря на місці.

Основною метою має бути нівелювання неконтрольованого використання робочого середовища в промисловому трубопроводі. Тим не менш, наші промислові установки оптимізовані з точки зору якості, ефективності та енергоспоживання. Трубопровідна установка в системі ПНЕВМАТ є чудовою інвестицією!

Ми готові запропонувати вам різні модифікації трубопровідних систем: установки стисненого повітря, вакуумні установки та установки нейтральних технічних газів, таких як аргон або азот.

У нашому магазині можна придбати різні високопродуктивні трубопроводи з оптимізованим розподілом стисненого повітря. Запропоновані трубопровідні системи надійні в експлуатації та є економічним рішенням. Наші будівельні магістральні трубопроводи характеризуються мінімальними витоками та зниженням тиску між компресором і точкою прийому середовища, що забезпечує високу якість зчеплення.

Висока ефективність роботи трансмісійних трубопроводів поєднується з відносно низькими витратами на технічне обслуговування. Наш досвід дозволяє точно і індивідуально вибирати промислові трубопроводи. Ми розробляємо промислові установки на основі останніх ринкових тенденцій. Проектовані нами трубні системи відображають поточні та майбутні вимоги до споживання стисненого повітря.

Для контролю витрат існують відповідні заходи, які забезпечують постійний контроль стисненого повітря, що використовується у роботі.

Головною метою трубопровідних систем є мінімізація нераціонального використання середовища у промисловому трубопроводі. Промислові установки у магазині ПНЕВМАТ оптимізовані з точки зору якості, ефективності та енергоспоживання. Ознайомтеся з усією продукцією на сайті!

Що особливого в системі INFINITY

 • легкий монтаж - для монтажу системи INFINITY не потрібні спеціальні інструменти, все, що потрібно, - це різак і скребок, щоб згладити нерівні краї труби;
 • обмежене проникнення конденсату в машини - спеціально виготовлені трійники зі вставкою, що дозволяє утримувати воду в магістральному трубопроводі. Трійник можна встановити «до низу». В інших системах трійник повинен бути встановлений вгору і встановлено два коліна (що створює так звані "лебедині шиї") - збільшені витрати на збірку;
 • фітинги алюмінієві, а не пластикові - підвищена стійкість до УФ-випромінювання;
 • система INFINITY легка, модульна і не сприяє поширенню вогню;
 • короткі муфти, у разі розбирання легший «демонтаж» труби з фітинга.

Пневматичні мережі INFINITY

Економія для промислових об'єктів

Пневматичні мережі забезпечують значну економію електроенергії та оптимізацію робочого тиску.

Робочий тиск на промисловому підприємстві контролюється за допомогою спеціальної системи управління компресором. Промислова інженерна мережа аналізується з точки зору споживання повітря, де головною метою є рівне навантаження на систему стисненого повітря. Щоб зменшити споживання енергії, ми пропонуємо використовувати промислові методи контролю, які підвищують гнучкість та безпеку роботи, такі як централізований контроль.

Використання такого регулювання означає, що пневматична система вільна від непланових простоїв праці. Крім того, це дозволяє програмувати повністю автоматизоване обмеження тиску у всій системі трубопроводів.

Такі промислові установки мінімізують процеси, пов'язані з технічним обслуговуванням, максимально забезпечують надійність повітря та системи управління, зменшують знос обладнання подачі стисненого повітря.

Наші магістральні трубопроводи можуть бути обладнані осушувачем і всіма необхідними пристроями, що забезпечують високий клас стисненого повітря, що, безсумнівно, підвищує економічність пневматичної мережі, збільшуючи її термін служби.

Технічні газові установки можуть бути оснащені системою енергозбереження (рециркуляції). Придбавши такі системи, Ви повернете свої інвестиції протягом 3 років. Таким чином, трубні установки можуть відновлювати до 90% енергії, перетвореної в тепло. Пропоновані нами технологічні установки можуть бути легко розширені додатковим обладнанням та аксесуарами.

Обов'язковою умовою стабільної роботи пневматичного обладнання, машин і приладдя є чистота повітря. Тому варто пам’ятати, що робоче середовище повинно бути належним чином осушене і очищене. В результаті стиснення повітря - пара конденсується і з'являється в системі у вигляді крапель, що викликає замерзання і корозію робочих елементів обладнання. Необхідно відокремити його від установки за допомогою сепараторів або блоків підготовки стисненого повітря, тобто лубрикатора, фільтра і редуктора. ПНЕВМАТ забезпечує широкий вибір всіх компонентів, що застосовуються для будівництва та експлуатації пневматичних систем, тобто з'єднувачів та аксесуарів, виготовлених з різних матеріалів, від різних виробників.

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА СИСТЕМУ INFINITY

Найпоширеніші помилки та пропуски:

 • відсутність врахування можливого майбутнього збільшення споживання стиснутого повітря;
 • неправильне секціонування мережі з ускладненим доступом до відтинаючих кранів;
 • немає можливості ефективно переконфігурувати мережу з її розширенням та модернізацією;
 • неправильно спроектовані відводи, що безпосередньо впливають на попадання конденсату з пневматичної системи в точки споживання, що, у свою чергу, призводить до більш швидкої відмови обладнання;
 • не включення в мережу спеціальних компенсаторів, що зазвичай призводить до вібрації, що в довгостроковій перспективі призводить до розгерметизації мережі;
 • нехтування опору повітря на елементах з'єднань (трійники, коліна тощо)
 • відсутність компенсації теплового розширення пневматичних мереж, що призводить до пошкодження мережі;
 • неправильно підібраний діаметр труб і відсутність знань про "зазори" трубопроводів і їх внутрішньої корозії;
 • упущення при проектуванні локальних збірників повітря (ресівер), що дозволяють збільшити миттєву продуктивність мережі.