Пневматичні трубки, промислові шланги, повітряні ножі

Наша компанія пропонує вам широкий асортимент високоякісних пневматичних трубок, які виготовлені з різних стійких до ушкоджень та активної експлуатації матеріалів. У цій категорії ви також знайдете спіральні шланги, пневматичні пістолети та повітряні ножі.

Пневматичні трубки - це необхідний елемент у створенні та налаштуванні гальмівних систем, пневмоліній, станків та іншого обладнання для механізмів, які працюють завдяки гідравлічним системам. Пневматичні трубки та звичайні промислові шланги широко використовують у різних промислових галузях - від сільського господарства та машинобудування до гірської промисловості та аерокосмічної сфери.

Спіральні шланги призначені для подачі зжатого повітря від основної пневмомагістралі до робочої ділянки. Перевага шлангів такого типу в тому, що вони легко розтягуються та приймають початкову форму. Така компактність шлангу полегшує працю та експлуатацію виробу, що також допомагає запобігти сплутуванню чи перегину робочої трубки.

Пневматичні пістолети, які використовують у промислових цілях для обдуву під тиском струменевого повітря, змащення важкодоступних елементів чи окремих ділянок пристрою.

Певневматичні або повітряні ножі використовують у виробництві для усунення дрібних частинок з робочої поверхні, їхнє застосування є першочерговим під час рекурсивної переробки. Такі ножі силою подачі повітря усувають не тільки сухі частинки чи бруд, але й рідини. Пневматичні ножі можуть працювати як зі статичною, так і з динамічною поверхнею.

Пам'ятайте, що правильний підбір необхідного обладнання, в якому враховані усі властивості та якості цього продукту, зумовлює довгу та безвідмовну експлуатацію як окремих елементів машини чи пристрою, так і механізму загалом.