Приводи багажника

Pneumat System спеціалізується на виготовлені автомобільних газових пружин, які використовуються в тильних дверях та/або в багажниках. В нашій пропозиції Ви знайдете газові пружини для автомобілів більшості марок, оскільки в нас є широкий вибір розмірів та зусиль.

Телекскопічні газові пружини марки Pneumat System використовуються не тільки в автомобільній галузі, але і на станціях технічного обслуговування тощо.

Чим наші амортизатори вирізняються - так це високою якістю продукту та доступною ціною, простим монтажем газових пружин, універсальністю застосування та високим ресурсом, який обраховується в десятках тисяч циклів.

Газові пружини рекомендовано до застосування в температурних режимах від -20˚C до +80˚C, при тому, що є можливість виготовлення пневмопружини для інших температурних режимів (на замовлення)

Привід багажника може бути змонтований в довільній позиції - все залежить від потреби (щоб використати гідравлічне демпферування пружина, а точніше її шток повинен бути направлений донизу).