Приводи компактні та дотискові

Приводи компактні та дотискові - одні з найпоширеніших приводів, що характеризуються ергономічною формою, легкою вагою
і водночас міцною конструкцією, а також зручною оптимізацією робочого процесу.

Компактні та дотискові приводи побудовані з використанням найкращих збірних матеріалів (наприклад, поршня з хромованої сталі). Компактні приводи, які пропонує ПНЕВМАТ, характеризуються механічною амортизацією та поліуретановими ущільненнями. Ці пристрої не вимагають змащення та працюють у спеціальному середовищі для вироблення стистеного фільтрованого повітря. 

Ми пропонуємо приводи QF серії з подвійним діючим приводом та промисловим дизайном. Ми також пропонуємо нашим клієнтам компактні приводи QF-AR - це група приводів з захистом від прокручування.

Остання група "compacts" - це приводи NSK. Компактний циліндр NSK розроблений на основі запатентованих технологічних рішень, які максимально спрощують та прискорюють процес конфігурації привода. Як компактні циліндри, привід NSK характеризується легкістю, надійністю та міцністю конструкції. Дотискові приводи NSK були створені, враховуючи останні новинки та особливості ринку приводів. NSK доступний зі стандартними штрихами до 100 мм. Крім того, ми можемо замовити проект приводу будь-яких параметрів для потреб наших клієнтів.

Пропонуємо приводи різних варіантів: з внутрішнім різьбленням, зі зовнішнім різьбленням, двосторонньої або односторонньої дії, з поворотною пружиною, пристрій для запобігання обертання, тандем, тандем стрибки з двох об'єднаних поршнів і загальним поршнем.

Інша група компактних приводів - це виконавчі елементи серії DSK - серія двосторонніх або односторонніх приводів. У наявності є різні моделі, які працюють з пружиною у діаметрі до 100 мм. Типи виконавчих механізмів часто дуже відрізняються один від одного. Наприклад, привід з максимальним діаметром 16 мм має латунний поршень, а більші приводи оснащені поршневими алюмінієвими елементами. Весь продукт закріплений міцною гумою NBR.

ПНЕВМАТ пропонує широкий вибір компактних та дотискових приводів. Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті!