Приводи PCM CNOMO

Приводи PCM CNOMO - це пневматичні циліндри зі стандартною структурою, що виступають виконавчими елементами в пневматичних системах.
Регульована пневматична амортизація викликає ефективне гальмування поршня на кінцевих етапах руху. Стандартні виконавчі елементи оснащені магнітом, вбудованим у поршень, що дає змогу користуватися датчиками спеціального перемикача (так звана BSPT - безконтактна сигналізація положення поршня).

Приводи CNOMO PCM з одностороннім штоком

Циліндри CNOMO PCM з одностороннім штоком використовують для фільтрування та стиснення повітря при роботі під тиском 1-10 бар. Шток поршня виконаний із хромової сталі та матеріалу NBR.

Покриття циліндрів виготовлені з лакованого алюмінію, а рукав - з анодованого алюмінію. Приводи повністю пневматично пом'якшені. Єксплуатація приводів для повітря може відбуватися при температурі від 0 ° С до + 40 ° С, коли температура навколишнього середовища знаходиться в межах від -20 ° С до + 80 ° С. Приводи мають широкий діапазон діаметрів - від Ø25 до Ø200 мм.

Приводи CNOMO PCM з двостороннім штоком

Приводи CNOMO PCM з двосторонніми штоком пневматично пом'якшені, шток хромований з герметизацією NBR.
Приводи використовують для фільтрування стисненого повітря при температурі від 0 ° С до + 40 ° С. Умови навколишнього середовища: температура від -20 ° С до + 80 ° С (для Вітон + 150 ° С). Ми можемо запропонувати робочі елементи з діаметром діапазону від Ø25 до Ø200. Робочий тиск робочих механізмів повинен бути 1-10 бар.

Матеріали, з яких виготовлений привод, підібрані належним чином відповідно до робочого середовища та вимог експлуатації, а саме це -  анодований алюмінієвий рукав, лакована кришка та поліуретанова поршнева пломба. Перепади циліндрів мають спред від 120 до 210.

Приводи CNOMO PCM TN2 типу Тандем

Приводи Tandem CNOMO PCM TN2 використовують для фільтрування стисненого повітря при температурі в діапазоні 0-40 °С. Вони повинні працювати під тиском від 1 до 10 бар. Пневматичні робочі елементи мають хромований шток. Рукав виконаний з анодованого алюмінію, лакованого алюмінієвого покриття. Ми маємо можливість виробляти циліндри діаметром від 25 мм до Ø200. Температура навколишнього середовища, при якій працює прилад, не повинна перевищувати: -20 ° C до + 80 ° C (для Вітон + 150 °C).

Також у нашій пропозиції Ви знадете високоякісні приводи CNOMO PCM BS (двоштоковий), приводи CNOMO PCM CNP спарені тилом, приводи CNOMO PCM CNF із спільним штоком.

ПНЕВМАТ пропонує широкий асортимент різноманітних пневматичних приводів. Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті!