Вакуумное оборудование

Вакуумное оборудование производителя VMECA

Вакуумная техника - это отдельная группа механизмов и приборов, которые используют с целью создания, поддержки, измерения и использования вакуума в научных, производственных и других целях. К вакуумной технике принадлежат вакуумные насосы, вакуумные маты, вакуумные присоски, вихревые канальные воздуходувки,, устройства измерения давления и разного рода вакуумная арматура. Использование вакуумного оборудования очень широкое: электроника, ускорительная техника, химическая, фармацевтическая, сельскохозяйственная сферы, ядерная энергетика. С помощью вакуумного оборудования можно изготовлять сверхчистые материалы.

Вакуумный насос

Для возможности создания вакуума эжекторным насосом нужно осуществить подачу на него сжатого воздуха под давлением 4-6 Бар. Воздух проходя через специальные форсунки осуществляет ротационное движение из-за чего образуется разжижение. Затрата воздуха (разжижение) на входе зависит от затраты сжатого воздуха, который подается.

Вакуумные присоски

Существуют для соединения подвижных систем с изделием, потому они должны отвечать многим требованиям. Эти элементы также используют для восторга и перемещения предметов. Правильный и ответственный подбор вакуумной присоски обеспечивает надежную работу вакуумной системы. 

Вихревые канальные воздуходувки

Это аэродинамические машины, которые используются с целью получения необходимого давления, вакуума или разжижения в вентиляционных системах, системах вакуумных столов и тому подобное.

Вакуумные маты

У нас Вы можете найти та приобрести по выгодным ценам необходимо вакуумное оборудование производителя VMECA и получить профессиональную консультацию. Обращайтесь за детальной информацией!

КАТАЛОГИ ЗДЕСЬ


Вакуумна техніка

ПНЕВМАТ співпрацює з відомими постачальниками вакуумного обладнання та аксесуарів. Основний профіль виробництва цих компаній - це рішення в області вакуумного транспортування та створення вакууму середнього рівня. Багаторічний досвід дозволяє нам розробити найкращі та найбільш економічні рішення для різних вимог наших клієнтів. Вакуумна технологія, що використовується в промислових умовах, здатна створити вакуум до, так званого, рівня середнього вакууму. Залежно від рівня вакууму, який хочемо отримати, для його виробництва найчастіше використовуються вакуумні насоси (ежекторні або електричні) та вакуумні вентилятори.

Вакуум, технічні параметри:

В експериментальній фізиці, залежно від тиску, розрізняємо наступні види вакууму:

  • Низький вакуум   300….1 mbar;
  • Середній вакуум 1…10-3 mbar;
  • Високий вакуум  10-3…10-7 mbar;
  • Дуже високий вакуум 10-7…10-12 mbar;
  • Надзвичайно високий вакуум 10-12…10-14 mbar;
  • Космічна порожнеча (простір, космос) 10-7…10-16 mbar;
  • Абсолютний вакуум (досконалий) 0 bar.

Технологія розрідження – терміни і позначення

В розмовній мові існує багато термінів і позначень для визначення тиску нижчого за атмосферний. Тому важливо застосовувати однакові терміни. В таблиці наведені розповсюджені терміни для розрідження

Термін Од. виміру
Розрідження -kPa bar
Абсолютний тиск inHg mm H2O
% вакууму mmHg torr
Від'ємний тиск hpa mbar

Що таке вакуум

Використовуючи терміни: вакуум, форвакуум, негативний тиск, засмоктування ітд. Ми маємо на увазі тиск нижчий за атмосферний, що є тиском повітряної маси, яка знаходиться над нами. Одночасно, про вакуум ми говоримо, коли в окремій зоні є повітря з тиском меншим ніж атмосферний тиск.

На рівні моря це зазвичай: 1,013 mbar = 101.3 kPa.

1 Па = 1 Н/м² означає, що повітряна маса з площею поперечного перерізу 1 м² діє на земну поверхню з силою приблизно 100000 Н. Знижуючи тиск у закритому просторі, ми створюємо умови для атмосферного тиску, що стає потенційним джерелом енергії. У промислових умовах ми можемо створити розрідження на рівні середнього вакууму. Високий вакуум можливий тільки в лабораторних умовах, тоді як абсолютний вакуум – це чисто теоретична концепція. Фізично існує тільки один вид «тиску» і починає рахуватись від «0» або абсолютного вакууму. Все, що вище нуля – це тиск, що називається абсолютним тиском. Нормальний атмосферний тиск (101,3 kPa) використовується, як еталон. Звідси пішов термін «позитивний» та «негативний тиск». Раніше використовувалось «% вакууму» і в цьому визначенні 0% - це атмосферний тиск і 100% абсолютний вакуум. В результаті у промисловості  - kPa одиниця, що відповідає % вакууму. У хімічній промисловості та у сферах діяльності, де використовується високий тиск, найчастіше використовується mbar. Дуже важливо чітко визначити одиницю, яку потрібно використовувати в конкретному випадку. На нашій інтернет сторінці використовується одинця kPa (так як в промисловості), а для лабораторних насосів використовується mbar абсолютні.

Необхідна енергія на різних рівнях вакууму.

Величина енергії, необхідна для форвакууму, зростає асиметрично до безкінечності разом із ростом величини форвакууму. Для отримання оптимального обміну енергії потрібно вибрати найнижчий форвакуум. Щоб проілюструвати величину необхідної енергії можна навести приклад ходу поршня в циліндрі (поршневий насос). Згідно закону Бойля при постійній температурі тиск (р) газу  є пропорційний його об’єму (V): P. x V. = P1 x V1

Це означає, що збільшення об’єму викликає зниження тиску. При зростаючому поршню зростаюча відстань покаже збільшення потрібної енергії. На практиці температура не є постійною. Однак, при повільній дії, ефекту температури можна уникнути.

Необхідна енергія при збільшеному форвакуумі.

Графік показує енергетичні потреби при збільшенні форвакууму. Як бачимо, енергетичні потреби різко зростають вище 90-kPa, тому рекомендуємо використовувати форвакуум, що не досягає вище цієї позначки.

В нашем предложении Вы найдете вакуумное оборудование производителя VMECA

Детальнее о вакууме здесь