Вакуумне обладнання

Вакуумне обладнання виробника VMECA

Вакуумна техніка – це окрема група механізмів та приладів, які використовують з метою створення, підтримки, вимірювання та використання вакууму в наукових, виробничих та інших цілях. До вакуумної техніки належать вакуумні насоси, помпи, вакуумні мати, вакуумні присоски, вихрові канальні повітродувки, пристрої вимірювання тиску та різного роду вакуумна арматура. Використання вакуумного обладнання дуже широке: електроніка, прискорювальна техніка, хімічна, фармацевтична, сільськогосподарська сфери, ядерна енергетика. За допомогою вакуумного обладнання можна виготовляти надчисті матеріали.

Вакуумний насос

Для можливості створення вакууму ежекторним насосом потрібно здійснити подачу на нього стиснутого повітря під тиском 4-6 Бар. Повітря проходячи через спеціальні форсунки здійснює ротаційний рух через що утворюється розрідження. Витрата повітря (розрідження) на вході залежить від витрати стиснутого повітря, що подається.

Вакуумні присоски

Існують для з’єднання рухомих систем з виробом, тому вони мають відповідати багатьом вимогам. Ці елементи також використовують для захвату та переміщення предметів. Правильний та відповідальний підбір вакуумної присоски забезпечує надійну роботу вакуумної системи. 

Вихрові канальні повітродувки

Це аеродинамічні машини, які використовуються з метою отримання необхідного тиску, вакууму чи розрідження у вентиляційних системах, системах вакуумних столів тощо.

Вакуумні мати

У нас Ви можете знайти та придбати за вигідними цінами необхідне вакуумне обладнання виробника VMECA та отримати фахову консультацію. Звертайтеся за детальною інформацією!

КАТАЛОГИ ТУТ

Детальніше про вакуум тут