Автоматичні фарбопульти високого тиску WIWA

Автоматичні пістолети AIRLESS високого тиску WIWA

Німецький, високоякісний автоматичний пістолет високого тиску WIWA 225, WIWA 400, WIWA 250, WIWA 300 Airless і WIWA Air Combi. Ідеально підходить для розпилення різних типів матеріалів. Монтуються на роботах, маніпуляторах або виконавчих механізмах. Також може використовуватися з системою циркуляції фарби.

WIWA 225/400

WIWA 250/300 

WIWA Air Combi

WIWA 2K PU Gun 4040

Автоматичні гідродинамічні (безповітряні) фарбопульти високого тиску WIWA 225/400 

Витривалий, швидко закривається пружиною, автоматичний розпилювальний пістолет. Для ще більш точного і швидкого замикання передбачена можливість підключення пневматичного запору. WIWA 400 автоматичний пістолет оснащений підключенням зворотнього шлангу матеріалу і може застосовуватися як з циркуляцією, так і без.

Номер в каталозі Робочий тиск [bar] Підключення Розмір сопла Вага [кг] Температура речовини С
W 0646339 225 1/4" 4 mm (0,015") 0,42 80
W 0642193 400 1/4" 3 mm (0,011")
W 0643134 M16x1,5
W 0646154 3/8"


Автоматичні гідродинамічні (безповітряні) фарбопульти високого тиску WIWA 250/300 

Витривалий, швидко закривається пружиною, автоматичний розпилювальний пістолет. Для ще більш точного і швидкого замикання передбачена можливість підключення пневматичного запору. WIWA 300 автоматичний пістолет оснащений підключенням зворотнього шлангу матеріалу і може застосовуватися як з циркуляцією, так і без.

Номер в каталозі Робочий тиск [bar] Підключення Розмір сопла Вага [кг] Температура речовини С
W 0630876 250 1/4" 4 mm (0,015") 1,1 80
W 0630479 300 1/4" 3 mm (0,011") 1,1

 Автоматичні гідродинамічні (безповітряні) фарбопульти високого тиску WIWA Air Combi

Високопродуктивний Air Combi автоматичний розпилювальний пістолет для повністю або напів-автоматичних фарбувальних установок або роботів.

Як і у ручного фарбопульта WIWA Air Combi всі деталі, що контактують з матеріалом, виготовлені з нержавіючої сталі і, таким чином, призначені також для використання всіх лаків і фарб на водній основі. Регулювання факела можна проводити на самому пістолеті або дистанційно за допомогою регулюючих і перемикаючих вентилів, керованих контролером. Повітряні підключення регулювання ширини факела і розпилення розділені, а завдяки подвійному підключенню матеріалу можливо оптимальне послідовне підключення багатьох розпилювальних пістолетів.

Номер в каталозі Назва Підключення
W 0652345 Автоматичний пістолет WIWA високого тиску, Air Combi 1/4"

Автоматичні гідродинамічні (безповітряні) фарбопульти високого тиску WIWA 2K PU Gun 4040

Професійний двокомпонентний пістолет-розпилювач для нанесення пінополіуретану і полімочевини.

Концепція

Своєю новою розробкою WIWA PU GUN 4040 ми розширюємо наш широкий асортимент інноваційного методу нанесення поліуретанових покриттів з використанням пістолета-розпилювача власного виробництва. Концепція цього пневматичного пістолета-розпилювача заснована на принципі протитоку. Тільки безпосередньо перед випуском матеріалу через сопло в камері змішувача відбувається зіткнення компонентів поліола і ізоціаната під тиском понад 250 бар. Здійснюючи просту заміну цієї камери змішувача, можна надійно і швидко пристосувати діапазон зміни продуктивності пістолета до відповідних вимог.

Багато практичних деталей і можливість простого і швидкого пристосування пістолета для подачі поліуретанової піни до різних вимог застосування роблять його дійсно професійним інструментом. Але PU GUN 4040 не тільки асоціюється з іноваційністю, а й з оптимальною ергономікою під час роботи. Невелика власна вагу пістолета, оптимізований дизайн рукоятки і різне розташування приєднань шлангів для подачі матеріалів гарантують невтомне використання навіть при покритті великих площ.

Валіза

Валіза, що йде в комплекті виконана з міцного матеріалу і разом з пістолетом включає в себе повне оснащення всіма інструментами і мастильними матеріалами, необхідними для розбирання і технічного обслуговування пістолета. Додаткові речі, такі як сопла, камери змішувачів, фільтри і сполучаючі перехідники, можуть також зберігатися і перевозитися в стійкій валізці.

Сфера застосування

В якості сфер застосування можуть виступати : захист від корозії та зносу, а також ущільнення, зароблення швів і ремонт практично будь яких вертикальних і горизонтальних поверхностей

Будівництво гідротехнічних споруд: басейни, природні басейни для плавання, облицювання ставків, рибоводні установки, резервуари для питної води, прийомні резервуари (також стійкі до дії хімічних продуктів), очисні споруди

Будівництво: фундаменти, підлоги для виробничих приміщень і стіни, ремонт бетонних конструкцій, підлоги для ангарів, гідроізоляція і теплова ізоляція дахів, ізоляція порожніх просторів, палуб на поромах для автомобілів, звукоізоляція полотен залізниці і гідроізоляції мостів

Навантажувальні майданчики: пікапи, вантажівки, залізничний рухомий склад, пороми, контейнери

Будівництво магістральних трубопроводів: нанесення покриття на внутрішню і зовнішню поверхню труб (труби для перекачування газу, води, масла, хімічних речовин)

Парки розваг: водні атракціони, посилення та декорування фасонних деталей (наприклад, фігур, гучномовців) з пінополістиролу

Плавучі засоби і морські установки: вітросилові установки, корабельні палуби, підводні човни, буї

Матеріал

Полісечовина і пінополіуретан