Каталог CEJN

У 1955 році засновники світового гіганта з виробництва з’єднувальних пристроїв Карл Ерік Йозеф Нейберг (C.E.J.N.) розробили та запатентували революційно швидкісні з'єднувальні пристрої, які стали справжнім проривом у порівнянні з попередніми конструкціями такого ж функціоналу. Дотепер продукція CEJN залишається найпопулярнішою та найбільш надійною, бо її інженери завжди в курсі останніх технологічних новинок, які вони часто винаходять самі.

Після Другої світової війни стиснене повітря все частіше використовували як джерело енергії для пневматичних інструментів та обладнання. Тогочасні з’єднання вже стали неефективними і були загальною проблемою. Ця проблема неабияк цікавила майбутнього співзасновника компанії Карла, який на той час працював зі шліфувальними машинами у Королівському полку, де розробляли військове забезпечення. Карлу вдалося знайти розв’язок і він буквально приборкав стиснене повітря у різноманітних з’єднаннях. Його винахід і на сьогодні є основої для левової частки асортименту CEJN.

Компанія CEJN сьогодні – це справжній гігант у своїй сфері. Політикою компанії є концентрація на розробці інноваційних інженерних рішень з акцентом на безпеку. CEJN постійно вдосконалює стандартні продукти та розробляє нові. Команда компанії об'єднана п'ятьма основними цінностями: безпекою, середовищем, якістю, інноваціями та продуктивністю. Це справді наріжні камені CEJN, які визначають їхню ідентичність і якість роботи.

Перегляньте на нашому сайті Каталог CEJN, де Ви знайдете з'єднання, фітинги і байонети!

КАТАЛОГИ