Запірна арматура EFFEBI

Компанія EFFEBI має сорокарічний досвід у виробництві латунних клапанів і різної запірної арматури. Команда виготовляє продукцію для всіх галузей промисловості, пропонуючи широкий спектр усе більш інноваційних і перевірених запобіжних клапанів та запірної арматури. Завдяки повністю інтегрованому виробничому процесу, який включає в себе ретельний відбір сировини та гаряче тиснення, Ви можете бути впевнені у якості усієї фірмової продукції, яку забезпечує чітка система контролю відповідно до сертифікації ISO 9001: 2008.

EFFEBI - це лідер на італійському та міжнародному ринках і орієнтир у галузі виробництва запірної арматури. Протягом 2005 року EFFEBI розширив свій асортимент, придбавши історичну торговельну марку "TOF JOINT SYSTEM", італійського лідера у виробництві латунної арматури для ПЕ та сталевих труб. Протягом 2008 року EFFEBI ще більше розширив свій асортимент, додавши багатошарові труби з ланцюговою арматурою, а також ряд різьбових фітингів.

Протягом останніх декількох років відділ промислових клапанів цієї компанії постійно та впевнено розвивався, орієнтуючись на ноу-хау та продуктивні переваги дочірньої компанії Binox, яка виробляє промислові клапани для багатьох застосувань різного профілю.
Для того, щоб запропонувати більш ефективне обслуговування, яке спрямоване на задоволення клієнтів, протягом року EFFEBI відкрив новий логістичний центр площею 7000 м² поряд з головним офісом.

ПНЕВМАТ пропонує ознайомитися з каталогом EFFEBI, де Ви знайдете запірну арматуру: кульові крани, трьохходові крани тощо.

КАТАЛОГ

EFFEBI запірна арматура