Фарбопульти (пістолети) для лакування

ПНЕВМАТ своїм клієнтам пропонує сучасні пневматичні малярські пістолети (фарбопульти) бренду Walther Pilot та Krautzberger. Часто зустрічаємось з питанням: "Який фарбопульт для фарбування вибрати?" чи "Який пістолет для малювання автомобіля буде найкращий?"  Відповісти на це питання ми зможемо, описавши, функціональність професійних пістолетів Walther Pilot та Krautzberger. В пропозицію входить:

Фарбопульти ручні:

Пістолет PILOT MAXI - використовується для фарбування поверхні фарбою і лаком. Добре працює, як з фарбами (на розчиннику), так і з агресивними речовинами, тому що він виготовлений повністю з нержавіючої сталі. Легко чиститься завдяки тефлоновому корпусу фарбопульта. У нас є широкий асортимент насадок різних розмірів.

Пістолет PILOT MAXI Premium - сказати, що Pilot Premium - це хороший пистолет - нічого не сказати. Модель використовує інноваційні рішення HVLPPlus, які інтегрують переваги традиційної технології розпилення і розпилення HVLP. Ця технологія забезпечує більшу економічність розпилення і точність роботи. Пневматичний пістолет низького тиску був розроблений, як для праворуких, так і для ліворуких операторів + велика увага до деталей з оптимізацією корпусу і окремих частин, робить цей пістолет одним з кращих інструментів для розпилення на ринку. PILOT PREMIUM пістолет низького тиску використовуються з клеями, фарбами, лаками, матеріалами на водній основі, харчовими продуктами та герметиками.

Пістолет PILOT MINI - це міні-пистолет, що працює на стисненому повітрі, на відміну від інших розпилювачів, виготовлений з пластику. Міні-розпилювач призначений для малярських робіт, пов'язаних з дрібними елементами і предметами. Пістолет для фарб. Цей мініатюрний фарборозпилювач використовується для фарбування, декорування, точної обробки поверхні або нанесення покриттів.

Пістолет PILOT TREND - перевірена промислова і "реміснича" модель. Основний акцент при конструюванні даної моделі було поставлено на досягнення ідеального результату розпилення. Висока ергономіка є основним рішенням німецького виробника Walther Pilot. Pilot Trend - розпилювач для фарб і лаків, масел, керамічної глазурі, антикорозійних агентів і т.д.

Пістолет PILOT IIIF - легко чистити і встановлювати модель з широким спектром застосування (фарба, глазур, масло і т.д.). Широкий діапазон розмірів сопел від 0,5 до 3,5 мм. Завдяки своїй промисловій природі Pilot XIII використовується як пістолет для фарбування деревини, нанесення покриттів і лаків у меблевій, фармацевтичній та пластмасовій промисловості.

Пістолет PILOT I - пневматичний пістолет фарби з характерною дерев'яною ручкою. PILOT I призначений для невеликих малярських робіт, які вимагають делікатного підходу. PILOT I - це пістолет для фарбування автомобілів, і не тільки! Фарборозпилювачі PILOT I особливо корисні в автомобільних та дизайнерських студіях, виробництві музичних інструментів тощо.

Пістолет PILOT IV - класична модель з нікельованої латуні. Пістолет для фарбування деревини для меблевих заводів тощо.

Пістолет PILOT XIII - виготовлений з нержавіючої сталі, продуктивний пневматичний пістолет для лакування і промисловості. Модель популярна серед клієнтів з будівництва, суднобудування, ливарного виробництва, металургії та ін.

Фарбопульти автоматичні:

Автоматичний пістолет WA 100 – автоматичний алюмінієвий пістолет в компактному корпусі, який ідеально підходить для роботів. Виконання з нержавіючої сталі дозволяє використовувати малярський автомат WA 100 також в харчовій промисловості. Діапазон розмірів дюз від 0,3 до 2,2 мм.

Автоматичний пістолет WA-51 – невеликий автоматичний пістолет для фарбування методом дрібного розпилення, який, переважно, використовується в харчовій промисловості. Діапазон розмірів дюз від 0,3 до 1,5 мм.

Автоматичний пістолет WA-81 – спеціалізований пістолет з нержавіючої сталі для фарбування труб зсередини. Діапазон розмірів дюз: 0,5; 1 і 1,5 мм.

Автоматичний пістолет WA-400 – фарбувальний пульт, стійкий до безперервної роботи в промисловості. Це промислова фарбувальна машина, яка використовується в автомобільній, меблевій, будівельній, фарбувально-фармацевтичній галузі. Він успішно використовується підприємствами з виробництва пластмас, переробної промисловості тощо з насадками від 0,3 до 2,5 мм.

Автоматичний пістолет WA-500 – автомат для делікатного та прецизійного фарбування у виробничих процесах. В малярському автоматі WA-500 застосована сучасна система увімкнення/вимкнення розпилюючого повітря.

Автоматичний пістолет  WA XV – лакувальні автомати з системами видуву, циркуляції і HVLP. Також доступний, як мембранний автомат для фарбування для дуже вимогливих середовищ. Регулювання подачі матеріалу відбувається за допомогою ручки, розташованої на корпусі пістолета. Ще однією перевагою пістолетів цієї серії є широкий спектр насадок.

Автоматичний пістолет WA-600 – малярський автомат характеризується невеликими габаритами і вагою. Вони успішно працюють з бейцами, розчинниками, глазур, лаки та фарби - незалежно від середовища, вони гарантують високу якість лакового покриття. Потік матеріалу повністю регулюється. Автомати також доступні у версії середнього тиску.

Автоматичний пістолет WA-700 – малярські автомати найвищої якості, створені для роботи з будь якими рідкими середовищами. Продукт доступний у багатьох версіях, а також з великою кількістю дюз (від 0,3 до 3,5 мм).

Автоматичний пістолет WA-900 – високопродуктивний автоматичний пістолет для нанесення лакових покриттів. Окрім версій HVLP також доступні в серії HVLP Plus. Корпус з нержавіючої сталі, невелика вага і компактний дизайн - це основні якості пістолета.