Кульові крани з нержавіючої сталі

У цьому розділі ви знайдете Кульові крани з високоякісної нержавіючої сталі, включаючи кислототривкі клапани в різних конфігураціях.

ПНЕВМАТ пропонує кульові крани до 100 бар, з функцією вентиляції, тристоронні, для зварювання. У нашому асортименті: міні-крани з нержавіючої сталі, кульові крани серії ECONO (серед яких і моделі з трьома напрямками), кульові крани з вентиляцією та блокуванням, кульові крани для заглиблення, трьохелементні кульові крани серії 390, кульові крани до 100 бар ALBA, кульові крани до 100 бар SUN WP, кульові крани для приводу VEGA, кульові крани для зварювання серії 391, кульові крани 55 бар.

Пристрої з нержавіючої сталі вигідні тим, що під час експлуатації вони можуть витримувати підвищені температури зовнішнього і робочого середовища. Крани цієї категорії є найбільш міцними та надійними серед інших аналогів, які використовують в трубопровідних системах. Найбільшою перевагою є антикорозійний матеріал, який також вирізняється з-поміж інших гігієнічними властивостями, завдяки яким на поверхнях рухомих і нерухомих частин крану не можуть утворюватися осади.

Такі крани широковживані у фармакології, виробництві продуктів харчування, нафтогазовій галузі, комунальних мережах, приватних системах господарського та побутового призначення.

ПНЕВМАТ пропонує широкий вибір кульових кранів і комплектуючих з нержавіючої сталі. Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті!