Куплунги та швидкознімні з`єднання

В нашій пропозиції представлені без заперечення культові виробники швидкознімних з'єднань. Кожен з них вирізняється високою якістю, надзвичайним рівнем безпеки та кожен володіє своїм інженерним "know-how"

Пропонуємо Вам швидке з'єднання наступних брендів:

CEJN GEKA LUDECKE RIEGLER


Муфти та ніпелі CEJN

У 1955 році Карл Ерік Йозеф Нюберг (Carl Erik Josef Nyberg - C.E.J.N.) розробив і запатентував революційну швидкороз'ємну муфту, яка вирішила багато недоліків попередніх конструкцій. Вона дозволила значно спростити обслуговування систем і забезпечила надійність і ефективність з'єднань.

З самого дитинства Карл мав склад розуму винахідника і він поставив собі за мету винайти нову поліпшену муфту. Цей новий виріб ліг в основу широкої сучасної лінійки виробів CEJN і поклало початок глобального зростання компанії.

Конструкція виробів CEJN відрізняється невеликими зовнішніми розмірами при широкому внутрішньому перетині. З моменту винаходу Карлом першої муфти, запатентованої в 1955 році, компанія CEJN розширювала лінійки виробів, які спочатку були розроблені для пневматичних систем. Тепер вироби CEJN застосовуються в системах з такими робочими середовищами, як повітря для дихання, гідравлічне масло і рідини. Компанія CEJN прагне розробляти інноваційні інженерні рішення, приділяючи основну увагу безпеці, а також постійно працюють над вдосконаленням стандартних виробів і розробкою нових.

Пневматичні вироби CEJN

Вироби для апаратів дихання CEJN

Гідравлічні вироби для надвисоких тисків CEJN

Вироби для терморегуляції CEJN

Вироби для рідинних систем CEJN

Групові автоматизовані з'єднувальні системи CEJN

Гідравлічні вироби CEJN


Байонети GEKA

28 січня 1928 року компанія KARASTO була заснована бізнесменом Юліусом Елером як KARASTO Maschinen und Apparatebau в Східному Штутгарті в 1932 р. Згодом у 1932 році Юліус Елер винайшов та запатентував GEKA® quick coupling (GEKA® = Giersberg-Karasto). Разом з тим випускалися  фітинги для водяних шлангів, індустріальні фітинги, візки та бобіни для шлангів. Велика частина даної продукції "дожила" до нашого часу та формує основу лінійки продукції GEKA.

 

Ми пропонуємо, без перебільшення, культові байонетні з'єднання GEKA, та миючі пістолети  якість яких перевірена часом та задоволеними клієнтами.


Куплунги LUDECKE

Історія компанії починається з 1930 року, а саме з періоду заснування фірми Горгом Людекке у місті Лейпціг. Сьогодні компанія налічує близько 30.000 найменувань продукції і посідає гідне місце серед виробників швидкозажимних муфт.

На даний момент товари поділені на умовні групи.

Пневматичні з'єднання LUDECKE

З'єднання температурні LUDECKE

Індустріальні з'єднання LUDECKE

З'єднання для систем поливу LUDECKE


Пневматичні з'єднання RIEGLER

Компанія була заснована в 1936 році Др. Францом Ріеглером, як торгова компанія індустріальним обладнанням. Бренд компанії побудований на постачанні доступного високоякісного товару. Клієнт розуміє, що придбавши будь-який товар з пропозиції RIEGLER він отримає задоволення від покупки товару з високою якістю за доступною ціною.

В  контексті з'єднань ми можемо розділити на наступні категорії

Швидкороз'ємні з'єднання RIEGLER

З'єднання для трубок та шлангів RIEGLER

Арматура різьбова RIEGLER

Розгалужувачі RIEGLER