Манометри

Манометри дискові, манометри до води та газу, з трубкою Бурдона

Розділ МАНОМЕТРІВ містить інформацію про товари в області вимірювання тиску і температури. Пропозиція включає в себе основні, супутні розділи, тобто манометри з нижньою або задньою схемою з'єднання: стандартні, кисневі та ацетиленові манометри, манометри HEAVY DUTY, гліцеринові манометри, спеціальні датчики, датчики, передавачі тиску, біметалічні термометри для опалювальної сфери, цифрові індикатори, аксесуари для манометрів.

Стандартні дискові манометри з трубкою Бурдона (Bourdon)

Ми пропонуємо Вам дискові манометри з діаметром 40, 50, 63 мм та 80, 100, 160 мм. Серед манометрів з нижнім (радіальним) або заднім (осьовим) з'єднанням можна виділити пластмасові манометри з одинарною або подвійною шкалами, металеві манометри. Інші стандартні манометри - блочні манометри, панельні та з монтажним елементом C.

Стандартний дисковий манометр застосовується для газів, для рідин з низькою та середньою в'язкістю та некристалічних середовищ, які не агресивні до мідних сплавів. Температура навколишнього середовища, за якої ці пристрої можуть працювати - у випадку з пластиковими та металевими - від -20 ° С до + 60 ° С.

Манометри Бурдона (Bourdon) доступні з такими варіантами підключення: 1/8 ", 1/4", 1/2 ", тоді як клас точності дорівнює 1,6 або 2,5. У нашому магазині Ви знайдете пристрої з різними діапазонами тиску, та розмірами корпусу.

Радіальні манометри Бурдона (Bourdon) для кисню та ацетилену

Манометри для кисню та ацетилену - це група вимірювальних приладів, що використовуються у зварювальних та ріжучих інструментах і приладах.

Скло манометра виконане з полікарбонату. Манометри для кисню та ацетилену обладнані трубкою Bourdon відповідно до стандарту EN562. Використовуються при вимірюванні газів в установках зварювання. Ця специфічна група манометрів використовується в безлічі галузей де здійснюються зварювальні роботи. У нашому магазині клієнти знайдуть моделі діаметром 63 мм та класом точності 2.5, стандартно оснащені вентиляційним отвором, який розташованим у задній частині корпусу. Прилади доступні в різних діапазонах вимірювання тиску.

Манометри для вимірювання тиску серії HEAVY DUTY

Манометри для вимірювання тиску представлені двома підгрупами: з радіальним та осьовим з'єднанням, призначені для застосування у важких умовах праці.

Манометр цієї серії має різьбове з'єднання 1/2", діаметр 100мм і клас точності 1,0. Манометр з трубкою Bourdon зі серії HEAVY DUTY доступний у багатьох діапазонах вимірювань. Максимальна температура середовища, у якому манометр цього типу може працювати, досягає 80°С.

Гліцеринові (гліцеринозаповнені) манометри

Гліцеринові манометри є вимірювальними приладами, що застосовуються в умовах високодинамічних навантажень і вібрацій. Ми пропонуємо наступні типи:

  • пластикові манометри з подвійною шкалою;
  • манометри з нержавіючої сталі;
  • манометри хромовані та поліровані.

Температура навколишнього середовища, при якій можуть працювати гліцеринові манометри, становить від -20ºС до + 60ºС. Рідинний манометр доступний у класах точності 1, 1.6 та 2.5. Такий пристрій широко використовують для пневматичних та гідравлічних систем. Крім того, ця продукція може мати малі, середні та великі діапазони вимірювання тиску в мережі.

Спеціальні манометри

Спеціальні манометри представляють собою широкий спектр манометрів різноманітного виконання, а саме:

  • малі манометри для вимірювання малого тиску з нульовою точкою корекції, так звані мбар. Такі манометри використовують в медичній промисловості;
  • манометри з нержавіючої сталі для роботи в дуже вимогливих галузях промисловості, таких як нафтохімія, видобуток корисних копалин або морська промисловість. Сталеві манометри можуть працювати за максимальної температури середовища + 200 ° С. Доступні: 1/4" і 1/2".
  • манометри для вимірювання різниці тиску, з точністю від 0,02 до 0,2 бар. Такий манометр має під'єднання 1/2" та діаметр 100 мм;
  • контактний манометр або манометр з магнітно-контактною пружиною, яка використовується при перемиканні схеми, систем управління і контролю промислових процесів. Контакт-манометр має панель з промислового скла, підключення G1/2" і безліч варіантів діапазонів вимірювання тиску;
  • манометри для дуже точних вимірювань, так звані датчики контролю або контрольні манометри для вимірювання можливих витоків та калібрування обладнання під тиском.
  • Гліцеринові манометри з нержавіючої сталі - клас високої точності (1), оснащені багатошаровим безпечним склом з підвищеною безпекою та іншими параметрами, гарантують безперебійну роботу в динамічних та вимогливих умовах.
  • мембранні манометри з чавунним корпусом.

Цифрові манометри

Цифрові манометри з електронним дисплеєм, блоком перетворення одиниць та іншими різноманітними практичними функціями для полегшення процесу вимірювання.

Манометри надлишкового тиску та тиску розрідження (вакууму)

Вакуометри та мановакуометри для вимірювання вакууму і надлишкового тиску, відповідно.

Датчики тиску

Датчики тиску: мініатюрні датчики тиску, точні датчики тиску для низьких тисків, для роботи в місцях, де загрожує підвищена вологість; датчики тиску з байонетним з'єднанням, датчики тиску зі змінними контактами.

Вакуумні датчики - це прилади, призначені для вимірювання технічного вакууму, які можуть працювати при температурі від + 10 ° С до + 80 ° С.

Датчики тиску призначені для перетворення пневматичного вхідного сигналу в електричний вихідний сигнал. Наша пропозиція містить перетворювачі тиску з точністю 0,5% та діапазоном 1,0%.

Реле тиску

Реле тиску - це пристрої, що мають такі функціональні можливості: стабілізація тиску в системах, регулювання тиску в компресорі.

Наша пропозиція включає в себе два основних типи вимикачів: однофазний та трифазний.

Біметалеві термометри

Біметалеві термометри - це прилади, які використовуються в тепловій промисловості.

Ми можемо запропонувати біметалічні термометри, промислові термометри та захисне покриття для біметалевих термометрів, які розраховані на максимальний робочий тиск у 25 бар.

Цифрові індикатори, аксесуари, арматура для манометрів

Інша продукція у сегменті манометрів: цифрові індикатори, аксесуари та арматура для манометрів (захисне покриття, манометричні редукції, з’єднання манометричне для мідних труб (Cu), заглушки або стримувачі пульсації для манометрів, сифонні труби відповідно до стандарту DIN 16282, крани та ручки для манометрів відповідно до DIN 16281, манометричні запірні клапани).