Мобільне обладнання для обприскування дезінфекції

Мембранний насос з електричним приводом

Електричний насос з нейлоновою діафрагмою, високого тиску, з алюмінієвим корпусом. Можна використовувати для обприскування середніх і великих поверхонь. Монтується на візок. Тиск на виході можна легко регулювати. Можна використовувати з 200-літровими барабанами, 1000-літровими ІВС або меншими ємностями. Насос, що самовсмоктується. Насос містить 6 м кабелю. Можливість приєднання 50-літрового ПВХ-бака. Насос можна використовувати з двома шлангами, підключеними до виходу насоса.


Мембранний насос MIRO з електричним приводом

Електричний насос з нейлоновою діафрагмою, високого тиску, з алюмінієвим корпусом. Можна використовувати для обприскування середніх і великих поверхонь. Монтується на візок. Тиск на виході можна легко регулювати. Можна використовувати з 200-літровими барабанами або меншими ємностями. Самонавантажувальний насос. Насос містить 6 м. задній кабель та всмоктувальний шланг.


Електричний поршневий насос

Електричний поршневий насос. Високий тиск та висока ефективність для інтенсивного використання та обприскування на великих та середніх поверхнях. Насос встановлений на візку. Насос виготовлений з нержавіючої сталі з PTFE та поліетиленовими ущільнювачами. Можна використовувати з 200-літровими барабанами, 1000-літровими ІВС або меншими ємностями. Тиск на виході можна легко регулювати. Електродвигун містить 4,8 м кабелю. Насос можна використовувати з двома шлангами, підключеними до виходу насоса.


Пневматичний поршневий насос з сертифікацією ATEX

Пневматичний поршневий насос для використання на середніх і великих поверхнях у місцях, де використання електричних насосів неможливе. Сертифікований насос Atex Ex III G c IIB T6 може використовуватися з горючими рідинами (спирт та спиртові розчини). Встановлений на візку, він включає фільтр тиску повітря, регулятор і випускний отвір. Насос виготовлений з нержавіючої сталі з PTFE та поліетиленовими ущільнювачами. Можна використовувати з 200-літровими барабанами, 1000-літровими ІВС або меншими ємностями. Насос, що самовсмоктується Насос можна використовувати з двома шлангами, підключеними до виходу насоса. Потрібно стиснене повітря від 3 до 7 бар.


Поршневий насос з бензиновим двигуном

Поршневий насос з двигуном згоряння. Високий тиск та висока ефективність для інтенсивного використання та обприскування на великих та середніх поверхнях. Насос встановлений на візку. Насос виготовлений з нержавіючої сталі з PTFE та поліетиленовими ущільнювачами. Можна використовувати з 200-літровими барабанами, 1000-літровими ІВС або меншими ємностями. Тиск на виході можна легко регулювати. Самонавантажувальний насос. Насос можна використовувати з двома шлангами, підключеними до виходу насоса.


DesintAir - мобільні пристрої для ефективної дезінфекції приміщень

Автономний розпилювач, рекомендований для зовнішнього обприскування. Насос можна використовувати з двома шлангами, підключеними до виходу насоса. Агрегат, встановлений на легкому для маневру візку, має потужність 5,5 к.с. Бензиновий двигун Yamaha поєднується з трансмісійним ременем до мембранного насоса високого тиску. Доступні два варіанти: з 50-літровим бачком з ПВХ або відсмоктувальним шлангом для використання з контейнером на 30 літрів, встановленим на візку.