Мультиз'єднання гідравлічне CEJN

З серією Multi-X можливо за одну операцію з'єднати групу гідравлічних контактів, при цьому зберегти чистот та відсутність витоків.

Серія Multi-X являє собою асортимент інноваційних, зручних в користуванні групових з'єднувальних плит, сконструйованих для того, щоб задовольняти і перевершувати вимоги навіть найскладніших мобільних гідравлічних систем. 

multi-x cejn 10 932 4009

Мета компанії CEJN полягає в розробці та постачанні на ринок виробів, які забезпечать чистоту і герметичність гідравлічних систем, а серія Multi-X повністю відповідає даній меті. Завдяки застосуванню змінної арматури WEO з плоским торцем в мульти з'єднаннях забезпечується герметичність з'єднання і безліч інших переваг, у тому числі запобігання розбризкуванню та відсутність витоків робочої рідини, також зведення до мінімуму ризику потрапляння бруду в гідравлічну систему, бо саме проникненню бруду є найчастішою причиною поломки гідравлічних систем.

Multi-X CEJN мульти зєднання переваги

 1. Легкість в користуванні
 2. Запобігання перехресних з'єднань
 3. Зведення до мінімуму часу простою, викликаного заміною
 4. Гнучкість установки
 5. Невелика потребу в площі
 6. Екологічні з'єднання з плоским торцем
 7. Екологічні з'єднання з плоским торцем
 8. Можливість підключення при залишковому тиску
 9. З'єднання без закручування

Шлангові з'єднання WEO з функцією обертання забезпечують легкість з'єднання і позитивно впливають на термін експлуатації шлангів.

multi-x cejn шлангові зєднання WEO

При робочому тиску до 350 бар (5076 psi) частина з'єднань одночасно може використовуватися в якості зворотньої лінії з максимальним тиском 50 бар (725 psi).

Multi-X CEJN зворотня подача


 • Окремі з'єднання з плоским торцем по стандарту ISO 16028, також можуть використовуватися з зафіксованими плитами

multi-x cejn зєднання з окремими ніпелями

 • Будь яка з плит (чи ніпель, чи муфта) може бути зафіксована на станині, столі тощо.

multi-x фіксація плит на станині

 • Електричні роз'єми з легкістю розміщуються на будь якій плиті.

multi-x електричний розєм


Продуктивність

Конструкція Multi-X дозволяє працювати при тиску до 350 бар,одночасно на половині з'єднань, а іншу половину використовувати, в якості зворотньої лінії з максимальним тиском до 50 бар. Таким чином, конструкція дає можливість підключення навіть при залишковому тиску.

Гнучкість

Розміри від DN 10 до DN 19 поєднуються з двома, чотирма, або шістьма підключеннями на одній плиті. Будь яка плита може бути оснащена електричним роз'ємом (як аксесуар). Монтажний кронштейн входить у комплект разом муфтами, а також може бути використаний для встановлення на плиту з ніпелями.

З'єднання

Вироби серії Multi-X оснащені вставною (замінною) арматурою WEO, що полегшує збірку і підключення. Вставна арматура, яка використовується в серії Multi-X, має наступні переваги: шлангові з'єднання з функцією обертання, що продовжує термін служби шлангів, зведення до мінімуму часу простою, викликаного необхідністю демонтажу або заміни шлангів, і невелика потреба в площі. Наявність даних характеристик надає можливість створення більш компактних систем.

Обслуговування

Multi-X передбачає обслуговування важеля однією рукою і дії однією рукою при з'єднанні і роз'єднанні плити. Ергономічний важіль розташований перпендикулярно гідравлічій лінії, оберігаючи руки оператора. Кнопка блокування охороняє важіль в стані з'єднання і запобігає випадковому роз'єднанню.

Всі плати Multi-X з ніпелями оснащені елімінатори тиску і дозволяють здійснювати з'єднання плат, не дивлячись на залишковий тиск в системі. Зєднання можливе навіть при наявності високого залишкового тиску (до 350 бар) (5076 psi).