Каталог ODE

З 1960 р. італійська компанія ODE пропонує індивідуальні розробки та виробництво електромагнітних (соленоїдних) мембранних клапанів для різних виробництв та системних інтеграторів. Засади, на яких побудована політика цієї компанії - це якість, адаптивність та надійність, включаючи відмінне обслуговування після продажу.

ODE має 50-річний досвід роботи з електромагнітними клапанами, у тому числі розробка нових конструкцій "переднього краю", виготовлення торгових автоматів та кавових машин, виробництво автомийок, автоматики різного профілю, яку використовують у харчовій, медичній та хімічній сферах.

ODE має свої представництва у різних країнах світу, тому співпраця з цією компанією є доступною та орієнтованою на клієнта. Філіали компанії підібрані належним чином та мають відповідну сертифікацію, що посвідчує якість та оригінальність продукту, який вони реалізовують.

Ви можете бути впевнені, що продукція клапанів ODE повністю "Made in Italy", адже ODE є членом групи Defond, яка інвестує в спеціалізовані людські ресурси та розвиток міжнародної співпраці.

ПНЕВМАТ пропонує ознайомитися з каталогом ODE, де Ви знайдете з'єднання, фітинги, фільтра, редуктори та інші засоби пневмоавтоматики.

КАТАЛОГИ