Пістолети для розпилення клею

Ми пропонуємо професійні та індустріальні брендові автоматичні та ручні пістолети для клею, що працюють на стисненому повітрі.

У пропозицію входять:

Ручний клейовий пістолет Walther Pilot

Клейовий пістолет MAXI K

Дуже легкий (440г) і зручний клейовий пістолет. Опційно, в версії з асиметричною чашою або з 3/8 з'єднанням (більшість моделей).

Клейовий пістолет Pilot III K

Ця модель, використовується в меблевій та автомобільній промисловості. Пневматичні пістолети для клею цієї серії призначені тільки для клеїв на основі розчинників. Тефлоновий корпус гарантує легке очищення пістолета, крім того модель буде корисна при розпилюванні клею із значним вмістом твердих часток. Pilot III K доступний з гравітаційною, всмоктувальною або металевою чашкою та з насадками від 1 до 2 мм. Пістолет  працює належним чином при робочому тиску не більше 8 бар.

Клейовий пістолет Pilot Premium

Має збільшений канал подачі матеріалу, корпус з хромового алюмінію, ергономічну конструкцію. Виготовлений з нержавіючої сталі та із широким діапазоном сопел (0,5-2,5) - це ще один важливий аргумент для вибору Pilot Premium

Пістолет для клею Pilot XIII-ND

Серія ефективних клейових пістолетів для дисперсійних клеїв, виготовлених з нержавіючої сталі. Діапазон сопел від 0,5 до 2,5 мм (можливість установки 600 мл чашки).

Клейовий пістолет Pilot Extrusionpistole

Працює під  високим тиском, застосовується для роботи  з матеріалами з високим рівнем в'язкості.
Клейові пістолети Pilot i Premium Extrusionpistole ручні пневматичні пістолети для нанесення клею, силікону, шпаклівки та інших в'язких матеріалів. Модель доступна з насадками від 1,0 до 3,0 мм.

MAXI ND-K

Розпилювачі цієї серії використовують метод розпилення низьким тиском.

   

Автоматичний клейовий пістолет Walther Pilot

Три моделі пневматичних пістолетів для клею з насадками від 0,5 до 3,5 мм.

Пістолети (клапани) для нанесення клею використовуються у багатьох галузях промисловості починаючи з взуттєвої і завершуючи, навіть, мікроелектронікою. Автомати підходять для дисперсійних клеїв з низькою в'язкістю і на основі розчинників.

Ми пропонуємо автоматичні пістолети з внутрішнім та зовнішнім управлінням. Максимальний робочий тиск для автоматів становить 8 бар, вони виготовлені з нержавіючої сталі. Клейові дозатори доступні з різними типами насадок та форсунок.