Пневматичні циліндри компактні та дотискові

Приводи компактні та дотискові - одні з найпоширеніших приводів, що характеризуються ергономічною формою, легкою вагою
і водночас міцною конструкцією, а також зручною оптимізацією робочого процесу.

Компактні та дотискові приводи побудовані з використанням найкращих збірних матеріалів (наприклад, поршня з хромованої сталі). Компактні приводи, які пропонує ПНЕВМАТ, характеризуються механічною амортизацією та поліуретановими ущільненнями. Ці пристрої не вимагають змащення та працюють у спеціальному середовищі для вироблення стистеного фільтрованого повітря. 

Ми пропонуємо пневматичні циліндри QF , компактні приводи QF-AR - це група приводів з захистом від прокручування або ж антиобертові.

Остання група "compacts" - це пневмоциліндри NSK. Компактний циліндр NSK розроблений на основі запатентованих технологічних рішень, які максимально спрощують та прискорюють процес конфігурації пневматичного циліндра. Як і компактні циліндри, NSK характеризується легкістю, надійністю та міцною конструкцією. Дотискові приводи NSK були створені із врахуванням останніх новинок та особливостей ринку приводів. NSK доступний зі стандартними ходом штока до 100 мм. Крім того, ми можемо виготовити пневматичний циліндр по спец замовленню, з будь-якими параметрами для потреб наших клієнтів.

Пропонуємо приводи різних варіантів: з внутрішньою різьбою, з зовнішньою різьбою, двосторонньої або односторонньої дії, з поворотною пружиною, пристрій для запобігання обертання, тандем, тандем с двумя направляющими и общим поршнем.

Інша група компактних пневмоциліндрів - це виконавчі елементи серії DSK - серія двосторонніх або односторонніх приводів. В наявності є різні моделі, які працюють з пружиною, з діаметром до 100 мм. Типи виконавчих механізмів часто дуже відрізняються один від одного. Наприклад, пневматичний циліндр з максимальним діаметром 16 мм має латунний поршень, а більші пневмоциліндри оснащені поршневими алюмінієвими елементами. Ущільнення виконане з NBR. 

ПНЕВМАТ пропонує широкий вибір компактних та дотискових пневматичних циліндрів. Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті!