Пневматичні циліндри, круглі

Круглі пневматичні циліндри - це група пневматичних пристроїв діаметром 8 - 63 мм (ANM T / DNM T) та 12 - 50 мм (ACM T / DVM T / DRM).
Пневматичні приводи круглого типу - це гарантія повної взаємозаміни деталей механізму від інших виробників.

Круглі приводи загнуті ANM (T) / DNM (T)


У нас доступні версії круглих пневматичних циліндрів ANM, DNM та ANMT / DNMT з одностороннім та двостороннім штоком. Деталі механізму виготовлені з хромованої і нержавіючої сталі та анодованого алюмінію, з використанням ущільнення NBR. Максимальний робочий тиск - 10 бар. Серія ANM / DNM, на відміну від серії ANM та DNM, де відбувається механічна амортизація, характеризується пневмоамортизацією з мікрометричним регулюванням. У цій серії також застосована поліуретанова пломба.

Приводи скручені DVM(T)-ACM(T)

У нас Ви знайдете якісні приводи скручені ACM та DVM, міні-приводи ACMT / DVMT та спеціальні круглі виконавчі елементи XACM та XDVM для застосування в потенційно вибухонебезпечних середовищах.

Привід доступний з одностороннім або двостороннім штоком, який виготовлений з нержавіючої сталі, а рукав і кришки вилиті з анодованого алюмінію. Ці приводи можуть бути з пневматичним або механічним регулюванням поршня. Ущільнення можуть бути замінені у всіх приводах згаданої серії.

Приводи скручені DRM

Група круглих пневматичних приводів з механічним поршневим гальмом та діапазоном у діаметрі 12-25 мм.

Приводи круглі DVPR

Циліндри DVPR вимагають змащення спеціальним маслом, їх використовують як елементи в пневматичних системах.

Температурна гнучкість цієї моделі означає, що привід DVPR можна використовувати у різних екстремальних робочих середовищах та пневматичних системах.

Ми пропонуємо професійне обладнання для всіх типів круглих циліндрів. У пропозицію входять: вуха, коміри, лапи, муфти, прямі насадки і вилки, поршневі та монтажні гайки або держателі датчиків положення. Також у нашій пропозиції Ви знайдете приводи круглі дотискові.

ПНЕВМАТ представляє широкий вибір круглих приводів. Ознайомтеся з повним асортиментом на сайті!