Пневматичні мережі INFINITY, пневматичні інсталяції

Ми готові запропонувати вам різні модифікації трубопровідних систем: установки стисненого повітря, вакуумні установки та установки нейтральних технічних газів, таких як аргон або азот.

У нашому магазині можна придбати різні високопродуктивні трубопроводи з оптимізованим розподілом стисненого повітря. Запропоновані трубопровідні системи надійні в експлуатації та є економічним рішенням. Наші будівельні магістральні трубопроводи характеризуються мінімальними витоками та зниженням тиску між компресором і точкою прийому середовища, що забезпечує високу якість зчеплення.

Висока ефективність роботи трансмісійних трубопроводів поєднується з відносно низькими витратами на технічне обслуговування. Наш досвід дозволяє точно і індивідуально вибирати промислові трубопроводи. Ми розробляємо промислові установки на основі останніх ринкових тенденцій. Проектовані нами трубні системи відображають поточні та майбутні вимоги до споживання стисненого повітря.

Для контролю витрат існують відповідні заходи, які забезпечують постійний контроль стисненого повітря, що використовується у роботі.

Головною метою трубопровідних систем є мінімізація нераціонального використання середовища у промисловому трубопроводі. Промислові установки у магазині ПНЕВМАТ оптимізовані з точки зору якості, ефективності та енергоспоживання. Ознайомтеся з усією продукцією на сайті!

Економія для промислових об'єктів

Пневматичні інсталяції забезпечують значну економію електроенергії та оптимізацію робочого тиску.

Робочий тиск на промисловому підприємстві контролюється за допомогою спеціальної системи управління компресором. Промислова установка аналізується з точки зору споживання повітря, де головною метою є рівне навантаження системи стисненого повітря. Щоб зменшити споживання енергії, ми пропонуємо використовувати промислові методи контролю, які підвищують гнучкість та безпеку роботи, такі як головний контроль.

Використання такого регулювання означає, що пневматична система вільна від непланових простоїв. Крім того, це дозволяє програмувати повністю автоматизоване обмеження тиску у всій системі трубопроводів.

Такі промислові установки мінімізують процеси, пов'язані з технічним обслуговуванням, максимально забезпечують надійність повітря та системи управління, зменшують знос інструментів подачі стисненого повітря.

Наші магістральні трубопроводи можуть бути обладнані осушувачем і всіма необхідними пристроями, що забезпечують високий клас стисненого повітря, що, безсумнівно, підвищує економічність пневматичної системи, збільшуючи її термін служби.

Технічні газові установки можуть бути оснащені системою енергозбереження. Придбавши такі системи, Ви повернете свої інвестиції протягом 3 років. Таким чином, трубні установки можуть відновлювати до 90% енергії, перетвореної в тепло. Пропоновані нами технологічні установки можуть бути легко розширені додатковим обладнанням та аксесуарами.

Обов'язковою умовою стабільної роботи пневматичних інструментів, машин і приладів є чистота постачання повітря. Тому варто пам’ятати, що пристрій постачання повинен бути належним чином осушений і очищений.

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА СИСТЕМУ INFINITY

Пропонуємо Вашій увазі нашу новинку - алюмінієві мережі стиснутого повітря INFINITY.

До сьогодні найчастіше використовувалися мережі:

- Сталеві конструкції, які в свою чергу, кородували та були складними в монтажі;

- Мережі з поліпропілену, що деформуються під впливом змін температури, вимагають спеціального обладнання та певної кваліфікації робітників для пайки, а також такі системи малостійкі до механічних пошкоджень.

Системи алюмінієвих мереж INFINITY - характеризуються легкістю монтажу. Простота різання, монтажу, та з'єднання за допомогою численної кількості різних рукояток, кронштейнів, фітингів - робить систему ЧУДОВОЮ альтернативою старим методам.

Згідно наших розрахунків, завдяки швидкості і легкості монтажу - ощадливість на робочій силі становлять вище 30 %. 

Сучасний і економічний спосіб монтажу алюмінієвої пневматичної мережі реалізований на компонентах системи "Infinity".

Сфера доступних діаметрів від ø20 до ø110 мм дозволяє задовольнити потреби, як малої майстерні так і великої, розбудованої фабрики.

Чому алюмінієва конструкція?

Алюмінієві компоненти інстанцій можуть бути до 3 разів легші ніж аналогічні елементи, виконані із сталі чи міді, що ефективно впливає на легкість монтажу. Крім того, що алюміній характеризує високою пластичністю, компоненти пневматичної мережі відзначаються водночас витривалістю і стійкістю матеріалу. Наступним важливим аргументом є стійкість до погодних і кліматичних умов, що випливає з фізико-хімічної характеристик алюмінію (окиснення поверхні). Низькі сервісні затрати, а також стійкість до механічного зношування, сприяє довготривалому ресурсу даних систем.