Пневматичні циліндри PCM CNOMO

PCM CNOMO - це пневматичні циліндри зі стандартною структурою, що виступають виконавчими елементами в пневматичних системах.
Регульована пневматична амортизація викликає ефективне гальмування поршня на кінцевих етапах руху. Стандартні виконавчі елементи оснащені магнітом, вбудованим у поршень, що дає змогу користуватися датчиками спеціального перемикача (так звана BSPT - безконтактна сигналізація положення поршня).

Пневматичні циліндри CNOMO PCM з одностороннім штоком

Циліндри CNOMO PCM з одностороннім штоком використовують фільтроване стиснене повітря при роботі під тиском 1-10 бар. Шток поршня виконаний із хромованої сталі, матеріал ущільнення - NBR.

Покриття циліндрів виготовлене з лакованого алюмінію, а рукав - з анодованого алюмінію. Пневмоциліндри мають  пневматичну амортизацію. Експлуатація пневмоциліндрів може відбуватися при температурі стисненого повітря від 0° С до + 40° С, коли температура навколишнього середовища знаходиться в межах від -20° С до + 80° С. Пневмоциліндри мають широкий діапазон діаметрів - від Ø25 до Ø200 мм.

Пневматичні циліндри CNOMO PCM з двостороннім штоком

Пневмоциліндри CNOMO PCM з двосторонніми штоком, пневматичною амортизацією, шток хромований з ущільненням NBR.
Пневматичні циліндри використовують фільтроване стиснене повітря температурою від 0° С до + 40° С. Температура навколишнього середовища від -20° С до + 80° С (для Вітон + 150° С). Ми можемо запропонувати робочі елементи з діаметром від Ø25 до Ø200. Робочий тиск робочих механізмів повинен бути 1-10 бар.

Матеріали, з яких виготовлений пневмоциліндри, підібрані належним чином відповідно до робочого середовища та вимог експлуатації, а саме це анодований алюмінієвий рукав, лакована кришка та поліуретанова поршнева пломба. 

Пневматичні циліндри CNOMO PCM TN2 типу Тандем

Tandem CNOMO PCM TN2 використовують фільтроване стиснене повітря при температурі 0-40° С. Робочий тиск від 1 до 10 бар. Пневматичні робочі елементи мають хромований шток. Рукав виконаний з анодованого алюмінію, лакованого алюмінієвого покриття. Ми маємо можливість виробляти циліндри діаметром від 25 мм до Ø200. Температура навколишнього середовища, при якій працює прилад, не повинна перевищувати -20° C до + 80° C (для Вітон + 150°C).

Також у нашій пропозиції Ви знайдете високоякісні пневматичні циліндри  CNOMO PCM BS (двоштоковий), CNOMO PCM CNP спарені тилом, CNOMO PCM CNF із спільним штоком.

ПНЕВМАТ пропонує широкий асортимент різноманітних пневматичних приводів. Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті!

                                        фото пневмоциліндр PCM CNOMO