Привід мішковий (сильфонний)

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Сильфонні циліндри незнімні

Наша пропозиція включає в себе одно-, дво- та тристоронні незмінні сильфонні приводи. Ці пристрої працюють при максимальному тиску 8 бар. Важливо, що сильфонний привід не вимагає змащення. Вони пристосовані до температури навколишнього середовища в діапазоні від -30 ° С або -60 ° С до + 70 ° С (залежно від типу виконавчого механізму). Такий привід вироблений з натурального каучуку та має сталевий фітінг. Простір, необхідний для установки одиночних незнімних приводів, становить від 160 мм до 570 мм. Той самий діапазон застосовується для двосторонніх приводів на подушці. Для тристороннього привода найменший - 345 мм, найбільший - 570 мм.


Приводи мішкові (сильфонні) знімні

У цій категорії є, як і у незнімних приводів, один-, два- та тристоронні механізми, параметри яких також схожі. Максимально допустимий тиск живлення становить 8 бар, основне середовище - відфільтроване повітря. Змащення так само не потрібне. Придатна температура навколишнього середовища для цих приводів становить від -30 ° С до + 70 ° С. Діапазон підключень для знімного приводу: 1/4 "÷ 1/2". Матеріал, з якого виготовлений пристрій - натуральний каучук. Найменший простір, необхідний для установки одностороннього приводу, становить 95 мм, а найбільший - 445 мм. У випадку двостороннього приводу ці значення коливаються від 95 мм до 460 мм.

Приводи цієї категорії користуються попитом у різних сферах. Через особливий спосіб роботи системи пневматичні виконавчі елементи потребують мало місця для роботи та є витривалими в динамічній експлуатації.

ПНЕВМАТ пропонує широкий вибір приводів мішкових. Ознайомтеся з усією пропозицією на сайті!