Приводи безштокові (лінійні)

Пневмоциліндри лінійні (безштокові приводи) серія SMARTLINE

Лінійні пневмоциліндри серії SmartLine це високотехнологічні безштокові приводи, які пристосовані до роботи в найвідповідальніших аплікаціях. Зазвичай, ми виконуємо для Вас пневматичні циліндри  з діаметром поршня в межах від Ø16 до Ø63 та довжиною до 6000мм !!!!

Ідеєю серії SmartLine є можливість швидкого та нескладного пристосування лінійного привода до специфічних потреб клієнта. Тому в цій серії звиклим є поняття "нестандартне виконання". Модульна конструкція деталей лінійного пневмопривода уможливлює довільну конфігурацію фінального продукту, згідно побажання клієнта. І це все за достатньо доступною ціною та в досить швидкі терміни, що робить цей чудовий продукт одним з найкращих на українському ринку.

Лінійні приводи (безштокові) - застосування

Лінійні актуатори SmartLine призначені для перенесення продуктів, як до крайніх положень циліндра, так і (з допомогою відповідних клапанів) до положень посередині.

Для правильного підбору клапанів і аксесуарів зв'яжіться з нами.

Лінійні приводи (безштокові) - транспорт та зберігання

Безштокові пневматичні циліндри SmartLine зважаючи на свою конструкцію вимагають особливої уваги під час транспортування та зберігання.

У випадку пневмоциліндрів з довжиною вище 1000 мм в транспорті і під час зберігання потрібно подбати про опирання вздовж всієї довжини (наприклад, відповідна палета). Пневмоциліндр повинен бути захищений від випадкового опирання чи удару іншим предметом. Під час довготривалого зберігання безштокового пневмопривода потрібно захистити його від різких перепадів температур, запилення, води, мастил тощо.

Лінійні приводи (безштокові) - технічні дані

Кришка, профіль, поршень анодований алюміній
Ущільнення поршня стандарт NBR - V < 1  м/с, опція VITON V > 1  м/с
Стрічка ущільнююча нержавіюча сталь
Решта ущільнень пластик технічний
Температура оточення від -10 до 80 C (опція ATEX)
Температура робочого середовища від 0 до +40 C
Під'єднання повітря M5, 1/8", 1/4", 3/8" 
Робочий тиск 0.5-8 Бар
Відфільтроване стиснуте повітря макс. 50 um
Діаметр штока 16-63 мм
Робоча довжина Ø25-63 мм 6000 мм; Ø16 мм 4200 мм

Наша пропозиція лінійних пневмоциліндрів

Лінійні приводи  SmartLine  є приводами з циліндричним поршнем: вузьке ярмо з'єднує поршень з робочим возиком, який переносить основну силу та момент навантаження.

Такий привід вирізняється значно вищими експлуатаційними характеристиками. Наступною перевагою є міцна конструкція, стабільність в роботі та висока якість ущільнюючої стрічки.

 • Привід безштоковий типу SLN

  - SLN : з вузьким возиком та різними діаметрами

  - SLN-G : привід ідеально підходить при високих навантаженнях. Робочий тиск приводів SLN-G в межах 0,5-8 Бар. Корпус виконаний з анодованого алюмінію. Додаткового змащування - не потрібно.

  - SLN-TN2 типу Тандем - ідентичні параметри, як у SLN-G

 • Привід безштоковий типу SLNP

  - SLNP - з широким возиком, доступна в різних розмірах

  - SLNP-G - з направляючою

  - SLN-R - з роликовою направляючою

 • Привід безштоковий типу RLF

В пропозицію входять також комплексний пакет аксесуарів : лапи, підпори, кріплення, та кріплення під датчики