Ручні пістолети Krautzberger

Неймовірні німецькі пневматичні пістолети, в яких продумано все! Починаючи від збалансованості та ергономіки і закінчуючи високою якістю покриття зі значною економічною складовою. Ще ніхто не був розчарований пістолетами німецького виробника KRAUTZBERGER

Фарбопульти Krautzberger

HS 30 (HS 25)

Perfekt 4

Mignon 3

Dekor

HS 30 HVLP

Mignon 3 HV3

KS 5 (Airless)

KS 5D (Airless)

Duo H


Фарбопульт розпилення стиснутим повітрям

Малярний пістолет Krautzberger HS 25, HS 30

Ручний пістолет низького тиску HS 30 є модернізованою версією популярного пістолета HS 25.

Конструкція HS 30 була переглянута та удосконалена, щоб Ви отримали наступні переваги від системи форсунок XLINE:

 • Оптимізація повітряної форсунки за допомогою ретельного моделювання потоку;
 • Матеріал, змінений на анодований алюміній (опція нержавіюча сталь);
 • 100% автоматизований контроль якості на виробництві;
 • Функціональне покращення повітряних дюз;
 • Покращена обробка повітряних форсунок
 • Кольорова ідентифікація типів розпилення

Серія повітряних дюз XE була спеціально розроблена для використання на HS 30. Ці насадки характеризуються наступними особливостями:

 • Дуже тонке розпилення
 • Широка, однорідна "пляма" розпилення
 • Висока потужність всмоктування матеріалу
 • Легке регулювання факелу
 • Високий рівень ефективності застосування

HS-25 (Krautzberger GmbH, Німеччина) професійні та найдосконаліші з усіх ручних пневматичних фарбопультів Krautzberger, чудово підходять для розпилення більшості лакофарбових матеріалів на поверхні з металу, скла, пластмаси, кераміки та деревини. Завдяки спеціальній конструкції форсунок досягається високий коефіцієнт перенесення матеріалу 87%. Ручні пневматичні фарборозпилювачі HS-25 гарантують створення найвищої якості покриття екстра-класу або 1 класу за ГОСТом і економію фарбувального матеріалу.

Коефіцієнт перенесення: 87%
Вага (без бачка): 570 грам
Робочий тиск повітря: макс 12 бар
Температура повітря: макс 43˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 6 бар

Малярний пістолет Krautzberger Perfekt 4

Це сучасний стандартний розпилювач Perfekt 4, що підходить для широкого спектру застосувань. Фарбопульт в стандарті оснащений регуляцією повітря, що дозволяє точно регулювати об'єм повітря. Вбудований клапан дозволяє безперервно регулювати від надзвичайно тонкого круглого струменя до повного плоского, а це означає, що ширину струменя можна регулювати відповідно до розмірів деталей під час процесу фарбування. Зручна, легка конструкція забезпечує роботу без втомлювання. Корпус виконаний зі стійкого до корозії металевого сплаву і має поліровану поверхню для легкого видалення залишків робочого матеріалу. Матеріал форсунки та голки виготовлений з нержавіючої сталі (стандарт), але також доступний з карбіду вольфраму, пластику тощо.

Існує кілька варіантів подачі матеріалу. Пістолети доступні з насадками для шлангів (з підключенням матеріалу), або з гравітаційними чашами. Існує також великий вибір форсунок та голок. Фарбопульт також може використовуватися в поєднанні з ємностями під тиском або мембранними насосами.

Частини розпилювача, що контактують з матеріалом, виготовлені з алюмінію (основний елемент) і нержавіючої сталі (голка, дюза), а також латунь та пластмаси (ущільнення), гравітаційні чашки виготовлені з алюмінію, міді або пластику.

Perfekt-4 (Krautzberger GmbH, Німеччина) професійні пневматичні фарбопульти, які призначені для нанесення розпилюються матеріалів покриття (від рідких до низьков'язких) на поверхню вручну. Ці ручні фарбувальні пістолети підходять для розпилення більшості лакофарбових матеріалів на поверхні з металу, скла, пластмаси, кераміки та деревини. Коефіцієнт перенесення матеріалу у ручного фарборозпилювача Perfekt-4 становить 90%. Ручні пневматичні фарборозпилювачі Perfekt-4 гарантують створення покриття найвищого екстра-класу або 1 класу за ГОСТом і економію фарбувального матеріалу.

Коефіцієнт перенесення: 90%
Вага (без бачка): 590 грам
Робочий тиск повітря: макс 12 бар
Температура повітря: макс 43˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 6 бар

Малярний пістолет Krautzberger Mignon 3

Mignon 3 - це високоефективний універсальний пістолет, що відповідає найвищим стандартам. Ергономічна ручка виготовлена з легкого, стійкого до розчинника пластику. Корпус виготовлений з кованого полірованого алюмінію.

Однією з особливостей Mignon 3 є змінна секція головки пістолета. Ця секція виготовлена з алюмінію і також, може бути доступна з нержавіючої сталі (опція). Ця версія призначена для використання з фарбами, що містять воду.

Регулювання об'єму матеріалу відбувається за допомогою регулятора ходу голки з фіксуючою гайкою, що дозволяє здійснювати делікатне та плавне регулювання. Окремий безступінчатий регулятор плоского струменя встановлений на задній частині пістолета і тому є ідеальним для використання, як праворуким так і ліворуким майстрам.

Дюза виконана з нержавіючої сталі. Широкорозмірні повітряні канали забезпечують покращений розподіл повітря та оптимальні характеристики розпилення.

Частини розпилювача, що контактують з матеріалом, виготовлені з алюмінію або нержавіючої сталі (корпус) і нержавіючої сталі (голка, форсунка), а також латунь та пластик (ущільнення, підкладки), гравітаційні чаші - алюміній, мідь, пластик. 

Ручні пневматичні фарборозпилювачі Mignon-3 (Krautzberger GmbH, Німеччина), завдяки невеликій вазі і тонкому факелу, дуже зручно застосовувати для професійної обробки дрібних виробів, як фарбування торців дерев'яних заготовок для меблів, розпис і спеціальне забарвлення автомобілів і мотоциклів. Цей ручний фарбувальний пістолет використовують в точній механічній промисловості, в оптиці, у виробництві прикрас та іграшок, ламп розжарювання, а також в інших видах фарбувальних робіт. Завдяки спеціальній конструкції форсунок досягається високий коефіцієнт перенесення матеріалу 88%. Ручні пневматичні фарбопульти Mignon-3 гарантують створення покриття екстра-класу або 1 класу за ГОСТом і економію фарбувального матеріалу.

Коефіцієнт перенесення: 88%
Вага (без бачка): 350 грам
Робочий тиск повітря: макс 6 бар
Температура повітря: макс 43˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 4 бар

Малярний пістолет Krautzberger Dekor

Аерограф Dekor спеціально розроблений для делікатного, точного розпилення, тому він також підходить для ретуші, фарбування, трафаретного друку, технічних ілюстрацій та декоративного фарбування в галузі кераміки чи іграшок.

Залежно від вимог, модель Dekor доступна з двома різними системами подачі матеріалу (гравітаційна чаша, всмоктуюча чаша). Відносно велика всмоктуюча чаша підходить для розпилення більших поверхонь. Чаша встановлюється на корпусі пістолета і тому може легко змінюватися. Однак, при виконанні робіт з точного фарбування розмір чаші - може бути перешкодою. Гравітаційна чаша (прикручена зверху аерографа) менша і забезпечує зручне користування.

Модель аерографа Dekor має функцію важеля-тригера, що регулює обсяг повітря і матеріалу у фіксованому співвідношенні. Проте, також можна регулювати подачу матеріалу, повертаючи стопорний гвинт.

Під час виробництва аерограф Dekor підлягає суворому контролю якості. Кожна частина перевірена на допуски, щоб забезпечити ідеально розподілений рівномірний факел розпилення. Найважливіші фактори в цьому є точність голки у відношенні до сопла. Оскільки кінчик форсунки вимірюється в кілька сотих міліметрів, перевірка проводиться за допомогою мікроскопа.

Популярний в усьому світі серед професіоналів аерограф Dekor (Krautzberger GmbH, Німеччина) зарекомендував себе як дуже надійний і високоякісний аерограф. І початківці любителі, і досвідчені фахівці зможуть втілити в життя свої творчі ідеї за допомогою цього аерографа. Для багатьох видів робіт багатоцільовий професійний аерограф Dekor стає єдиним і незамінним інструментом.

Подача повітря: верхня та нижня
Під'єднання матеріалу зверху: М6х0,6 IG
Робочий тиск повітря: макс 2 бар
Габаритні розміри (без бачка) 148х69 мм

 


Фарбопульт розпилення HVLP

Малярний пістолет Krautzberger HS 30 HVLP

Фарборозпилювач HS-25 HV3 HVLP (Krautzberger GmbH, Німеччина) є різновидом фарбувального пістолета HS-25 і виготовлений з тих же матеріалів, а також має аналогічні регулювання. Відзначимо лише, що це вже третє покоління (HV3) професійних фарборозпилювачів типу HVLP, що володіють високою продуктивністю і низьким рівнем утворення туману. Завдяки спеціальній конструкції форсунок досягається високий коефіцієнт перенесення матеріалу 87%. Ручні фарборозпилювачі HS-25 HV3 HVLP гарантують створення покриття екстра класу або 1 класу за ГОСТом.

Коефіцієнт перенесення: 87%
Вага (без бачка): 570 грам
Робочий тиск повітря: макс 4 бар
Температура повітря: макс 43˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 4 бар

Малярний пістолет Krautzberger Mignon 3 HV3

Ручні фарборозпилювачі Mignon-3 HV3 HVLP (Krautzberger GmbH, Німеччина) є удосконаленням системи розпилення HVLP і відповідають найвищим стандартам. Завдяки своїй легкій вазі і тонкому факелу їх зручно застосовувати для професійної тонкої обробки таких виробів, як фарбування дрібних заготовок для меблів, розпис і спеціального забарвлення автомобілів і мотоциклів. Фарборозпилювач Mignon-3 HV3 використовують в точній механічній промисловості, в оптиці, у виробництві прикрас та іграшок, а також в інших видах фарбувальних робіт. Завдяки спеціальній конструкції форсунок досягається високий коефіцієнт перенесення матеріалу 88%. Ручні фарбопульти Mignon-3 HV3 HVLP гарантують створення покриття екстра класу або 1 класу за ГОСТом.

Коефіцієнт перенесення: 88%
Вага (без бачка): 350 грам
Робочий тиск повітря: макс 4 бар
Температура повітря: макс 43˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 4 бар


Фарбопульти розпилення Airless

Малярний пістолет Krautzberger KS 5 (Airless)

Безповітряне розпилення Airless. Фарбувальний матеріал, що подається до безповітряного фарбопульта під високим тиском, проходить з великою швидкістю через еліптичний отвір спеціальної форсунки і розпилюється. Цей метод дозволяє наносити різні матеріали з високою швидкістю і отримувати одношарові покриття великої товщини. Метод безповітряного розпилення застосовується, як правило, при фарбуванні великих поверхонь плоскої форми або для промислового фарбування і не вимагає високої якості покриття, наприклад, забарвлення залізничних вагонів і цистерн. Безповітряний спосіб дозволяє отримати покриття якістю на рівні 3-4 класу.

Вага: 470 грам
Робочий тиск матеріалу: макс 350 бар
Температура матеріалу: макс 50°С
Матеріальне підключення, дюйм: G1/4 "AG
Рівень звукового тиску: 60-90 дБ (А)

Малярний пістолет Krautzberger KS 5D (Airless)

Малярний пістолет Krautzberger Duo H

Метод комбінованого розпилення DUO (відомий також як метод Airmix, Aircombi, Aircoat та інші) є комбінацією двох методів розпилення: безповітряного і пневматичного. Лакофарбовий матеріал спочатку проходить під великим тиском через еліптичний отвір спеціальні форсунки, а потім додатково потрапляє в струмінь стисненого повітря, де і відбувається остаточне розпилення. Комбіноване розпилювання дозволяє отримати покриття якістю не нижче 3 класу.

Підключення: G1/4" AG
Вага (без бачка): 630 грам
Робочий тиск повітря: макс 12 бар
Температура повітря: макс 50˚С
Робочий тиск матеріалу: макс 100 бар