Фарбопульти (Фарбувальні пістолети) AIRLESS

Пістолети розпилювачі AIRLESS

WIWA 250 D

WIWA 500 D

WIWA 500 F

WIWA OPTIMA AIR COMBI

WIWA PU GUN 4040


Фарбопульт високого тиску WIWA 250 D

Зручний Airless розпилювальний пістолет з легким двох-пальцевим курком для вишуканого забарвлення великих поверхонь. Оптимальна рухливість завдяки шарнірному підключенню.

Макс. робочий тиск 300 бар
Макс. температура матеріалу 80 °C
Під'єднання матеріалу 1/4" NPSM / 3/8" NPSM
Вага 0,8 кг

Ідеально підходить для антикорозійних робіт, працює з усіма системами розпилення високого тиску. Розетки та шпилі зроблені з карбід вольфраму, що гарантує довгу та безперебійну роботу. Алюмінієвий корпус, пломба з PTFE. Доступний у кількох версіях, з різними під'єднаннями матеріалу. Пістолет продається без сопла.

Номер в каталозі  Підключення Розмір сопла
W0011258 1/4" NPSM 11/16" UNS
W0646997 7/8"
W0015032 3/8" NPSM 11/16" UNS
W0632559 1/4" NPSM 11/16" UNS

Фарбопульт високого тиску WIWA 500 D

WIWA 500 D Airless високопродуктивний пістолет з WIWA шарніром і легким чотирьох-пальцевим курком призначений для покриття великих поверхонь і можливості роботи в захисних рукавичках.

Виготовлений в Німеччині високоякісний фарбопульт високого тиску WIWA 500. Для використання матеріалу з тиском до 500 бар. Ідеально підходить для антикорозійних робіт, працює з усіма системами розпилення високого тиску. Розетки та шпилі зроблені з карбід вольфраму, що гарантує тривалу і безвідмовну роботу. Алюмінієвий корпус, пломба з PTFE. Доступний у кількох версіях, з різними матеріальними з'єднаннями. Ергономічна форма, простота експлуатації та наявність запасних частин. Пістолет продається без сопла.

Номер в каталозі  Підключення Розмір сопла
W0011479 1/4" NPSM 11/16" UNS
W0015091 11/16" UNS
W0015016 11/16" UNS
W0643409 7/8"
W0015040 3/8" NPSM 11/16" UNS
W0015105 1/4" NPSM 11/16" UNS
W0646452 7/8"

Фарбопульт високого тиску WIWA 500 F

WIWA 500 F і трійник зворотки для системи гарячого розпилення

Витривалий Airless розпилювальний пістолет з чотирьох-пальцевим курком і фронтальним підключенням.

Всі деталі, що контактують я з матеріалом, виготовлені з нержавіючої сталі, тому 500 F якнайкраще пристосований і для водяних лаків. Ідеальний і для Hot Job методу гарячого розпилення, завдяки фронтальному підключенню відсутній нагрів деталей, що лежать в руці. Для підтримки постійної температури матеріалу рекомендуємо застосування WIWA циркуляційної системи гарячого розпилення з трійником зворотньої циркуляції.

Номер в каталозі  Підключення Розмір сопла
W0012092 1/4" NPSM 11/16" UNS
W0643411 7/8"


Фарбопульт високого тиску WIWA OPTIMA AIR COMBI

Легкий і зручний розпилювальний пістолет лакування з повітряною підтримкою з рівномірним, м'яким факелом і мінімальним розпиленням. Всі деталі, що контактують з матеріалом, виготовлені з нержавіючої сталі. Малі втрати матеріалу завдяки плавному регулюванні факелу. Завдяки максимально допустимому робочому тиску до 250 бар можливе використання WIWA Air Combi ручного пістолета і в режимі Airless.

Номер в каталозі  Підключення Тиск матеріалу [bar]
W0653095 1/4" max. 250

Ручний пістолет-розпилювач WIWA PU GUN 4040

Професійний двокомпонентний пістолет-розпилювач для нанесення пінополіуретану і полімочевини.

Концепція

Своєю новою розробкою WIWA PU GUN 4040 ми розширюємо наш широкий асортимент інноваційного методу нанесення поліуретанових покриттів з використанням пістолета-розпилювача власного виробництва. Концепція цього пневматичного пістолета-розпилювача заснована на принципі протитоку. Тільки безпосередньо перед випуском матеріалу через сопло в камері змішувача відбувається зіткнення компонентів поліола і ізоціаната під тиском понад 250 бар. Здійснюючи просту заміну цієї камери змішувача, можна надійно і швидко пристосувати діапазон зміни продуктивності пістолета до відповідних вимог.

Багато практичних деталей і можливість простого і швидкого пристосування пістолета для подачі поліуретанової піни до різних вимог застосування роблять його дійсно професійним інструментом. Але PU GUN 4040 не тільки асоціюється з іноваційністю, а й з оптимальною ергономікою під час роботи. Невелика власна вагу пістолета, оптимізований дизайн рукоятки і різне розташування приєднань шлангів для подачі матеріалів гарантують невтомне використання навіть при покритті великих площ.

Валіза

Валіза, що йде в комплекті виконана з міцного матеріалу і разом з пістолетом включає в себе повне оснащення всіма інструментами і мастильними матеріалами, необхідними для розбирання і технічного обслуговування пістолета. Додаткові речі, такі як сопла, камери змішувачів, фільтри і сполучаючі перехідники, можуть також зберігатися і перевозитися в стійкій валізці.

Сфера застосування

В якості сфер застосування можуть виступати : захист від корозії та зносу, а також ущільнення, зароблення швів і ремонт практично будь яких вертикальних і горизонтальних поверхностей

Будівництво гідротехнічних споруд: басейни, природні басейни для плавання, облицювання ставків, рибоводні установки, резервуари для питної води, прийомні резервуари (також стійкі до дії хімічних продуктів), очисні споруди

Будівництво: фундаменти, підлоги для виробничих приміщень і стіни, ремонт бетонних конструкцій, підлоги для ангарів, гідроізоляція і теплова ізоляція дахів, ізоляція порожніх просторів, палуб на поромах для автомобілів, звукоізоляція полотен залізниці і гідроізоляції мостів

Навантажувальні майданчики: пікапи, вантажівки, залізничний рухомий склад, пороми, контейнери

Будівництво магістральних трубопроводів: нанесення покриття на внутрішню і зовнішню поверхню труб (труби для перекачування газу, води, масла, хімічних речовин)

Парки розваг: водні атракціони, посилення та декорування фасонних деталей (наприклад, фігур, гучномовців) з пінополістиролу

Плавучі засоби і морські установки: вітросилові установки, корабельні палуби, підводні човни, буї

Матеріал

Полісечовина і пінополіуретан