Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic - професійний пневматичний інструмент

Про Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic
Упродовж багатьох років компанія Chicago Pneumatic надає рішення, що відповідають найвищим вимогам замовників в різних промислових галузях. Тоді як наша історія і асортимент продуктів дадуть вам загальне уявлення про наш бренд, розділ, присвячений принципам роботи і технологіям, познайомить вас з нашою продукцією з практичного боку. Це дасть вам необхідну інформацію з перших рук і забезпечить упевненість в тому, що спільно ми можемо підняти ваш бізнес на новий рівень.

Історія Chicago Pneumatic

Джон В. Дантлі (John W. Duntley) прагнув поставляти і продавати будівельні інструменти, "яких раніше не було". У 1894 р. він заснував компанію Chicago Pneumatic Tool Company з офісом в Чикаго. Першим заводом, що почав випускати продукцію спеціально для Chicago Pneumatic, став Boyer Machine Shop в Сент-Луісі, штат Міссурі. У 1901 р. Дантлі познайомився з металургійним магнатом Чарльзом М. Швабом (Charles M. Schwab), який інвестував в компанію значні кошти. 28 грудня компанія була зареєстрована як корпорація і отримала патент на перший одноклапанний пневматичний молот. 

1904 став роком розширення компанії Chicago Pneumatic. Відкрилися представництва в Англії, Канаді і Німеччині, були розроблені нові лінійки продукції, такі як пневматичні інструменти і бурові перфоратори. У 1912 р. Chicago Pneumatic розпочав випуск горизонтальних двохтактових напівдизельних двигунів внутрішнього згорання для забезпечення роботи компресорів Chicago Pneumatic. Роком пізніше Chicago Pneumatic завершила розробку клапана Simplate. Це дало можливість відмовитися від застосування клапанного розподільного пристрою, підвищити керованість при роботі з високими швидкостями і збільшити потужність.

Chicago Pneumatic

У 1925 р. Chicago Pneumatic випустила дизельний двигун Benz, який у той час використовувався на різних автомобілях перегонів в Європі. У тому ж році компанія розпочала випуск роторного устаткування для буріння нафтових свердловин. У 1939 м. Chicago Pneumatic розробила і випустила перший у світі ударний гайковерт (пневматичну і електричну моделі).

У відповідь на потреби військової економіки Chicago Pneumatic розробила "верстат для гарячої клепки", пристрій, який нагрівав заклепки до 1000 °F і під тиском 100 000 фунтів/дюйм² сплющував голівку заклепки до кінцевої форми.

Представляємо Chicago Pneumatic

Насправді, все дуже просто. У вас є робота, яку потрібно виконувати, і клієнти, яких необхідно обслуговувати. Chicago Pneumatic допоможе вам виконати роботу, не жертвуючи жодним з аспектів.

Комплексна пропозиція по всьому світу.

З моменту заснування в США в 1901 р. компанія Chicago Pneumatic стала по-справжньому міжнародною. Компанія допомогла багатьом партнерам в Америці вийти на міжнародний рівень. Chicago Pneumatic завжди приділяла особливу увагу обслуговуванню замовників на місцях, що привело до створення глобальної мережі обслуговування. Сьогодні офіси Chicago Pneumatic можна знайти у будь-якому регіоні!

Де б ви не знаходилися і яку б роботу не виконували (від технічного обслуговування парку вантажних автомобілів і управління будівельними проектами до виробництва вітряних млинів), ваші враження від використання наших інструментів і устаткування грають найважливішу роль, оскільки дозволяють нам гарантувати необхідні удосконалення продукції на шляху до взаємного успіху. Наше основне завдання - забезпечення і підвищення вашої продуктивності.

Матеріал взято з Офіційного сайту  Chicago Pneumatic http://www.cp.com

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг