Вакуумне обладнання

Вакуумне обладнання – це окрема група механізмів та приладів, які використовують з метою створення, підтримки, вимірювання та використання вакууму в наукових, виробничих та інших цілях. До вакуумної техніки належать вакуумні насоси, помпи, вакуумні мати, вакуумні присоски, вихрові канальні повітродувки, пристрої вимірювання тиску та різного роду вакуумна арматура. Використання вакуумного обладнання дуже широке: електроніка, прискорювальна техніка, хімічна, фармацевтична, сільськогосподарська сфери, ядерна енергетика. За допомогою вакуумного обладнання можна виготовляти надчисті матеріали.

Вакуумний насос використовують для видалення (відкачки) газів та випарів до певної межі тиску (технічного вакууму).

Вакуумні присоски важливі для з’єднання рухомих систем з виробом, тому вони мають відповідати багатьох вимогам. Ці елементи також використовують для захвату та переміщення виробу. Правильний та відповідальний підбір вакуумної присоски забезпечує надійну роботу вакуумної системи. 

Вихрові канальні повітродувки – це аеродинамічні машини, які використовують з метою отримання необхідного тиску, вакууму чи компресії у вентиляційних системах різного скерування.

У нас Ви можете знайти на придбати за вигідними цінами необхідне вакуумне обладнання виробника VMECA та отримати фахову консультацію. Звертайтеся за детальною інформацією!

КАТАЛОГИ ТУТ

У нашій пропозиції Ви знайдете вакуумне обладнання виробника VMECA

- Різного роду вакуумні присоски

- Вакуумні помпи ежекторного типу

- Вакуумні захвати

- Вакуумні мати

- Фільтри та сепаратори до вакуумних помп та повітродувок

Детальніше про вакуум тут