Вихрові канальні повітродувки

Вихрові канальні повітродувки EMMECOM

Вихрові канальні повітродувки застосовують переважно для всмоктування або нагнітання повітря або нейтральних газів (вибухобезпечних). Найважливішим елементом електричної повітродувки є ротор у формі диска з лопатями, які обертаючись "переганяють" повітря. Вентилятор (ротор з лопатями) може працювати у вертикальному та горизонтальному положенні. Насос канальний - це пристрій для нагнітання або перекачування робочого середовища. Надлишковий тиск, який генерує повітродувка - необхідний для "протискання" робочого середовища череж труби та шланги.

У пропозиції ПНЕВМАТ є одно- та двоступеневі повітродувки, а також аксесуари до них! Ознайомтеся з усім асортиментом на сайті, через пошту або зателефонувавши до нас!

ПОВНИЙ КАТАЛОГ ТУТ

Параметри роботи повітродувки в режимі нагнітання

Параметри роботи повітродувки в режимі нагнітання

Параметри роботи повітродувки в режимі розрідження

Параметри роботи повітродувки в режимі розрідження

Повітродувки промислові всмоктування/нагнітання - дані технічні

  • одноступенева повітродувка з боковим каналом S.C.01MF.M/T з максимальною дельта Надлишок/Розрідження : 475-350 mbar
  • двохступенева повітродувка з боковим каналом S.C.02SF/PF.T з максимальною дельта Надлишок/Розрідження : 650-475 mbar

Повітродувка з боковим каналом SC

Промисилова повітродувка характеризується високою продуктивністю та низьким шумом.

Додатковими перевагами є не високе використання енергії, що в результаті впливає на не високі експлуатаційні витрати.

Якісне виконання повітродувок з боковим каналом SC є підтверджене багаторічним досвідом у виробництві насосів та вакуумних повітродувок.

Канальні вихрові електричні повітродувки працюють в межах низького розрідження та нагнітання. В залежності від моделі і продуктивності можна отримати вакуум на рівні близько -475 mBar і надлишковий тиск близько +650 mBar.

Пропонуємо повітродувки одноступеневі: S.C.1MF, та двоступеневі S.C.2SF/PF

Використання промислових повітродувок

Промисловість: упаковка, хімічна, фармацевтична, медична, штучних полімерів, паперова, харчова, обробка дерева, текстильна тощо

Промислова електрична повітродувка використовується для пневмотраспорту, вакуумного транспорту, в системах вакуумної очистки, басейнах, в системах осушення, в системах відведення іскор при зварюванні чи видалені повітря в стерильних приміщеннях.

Повітродувки також використовуються при генеруванні повітряної подушки для переміщення стосів паперу, різного типу плоских матеріалів чи в процесі відшаровування паперової меляси. Вентилятори з бічним каналом є головним елементом в системах для транспортування сипких матеріалів наприклад: борошна, рису, цукру, злаків та полімерів. Крім того, повітродувка використовується в пакувальних машинах, сушках, рибних господарствах, в системах очищення стоків. Використовуються також, в аплікаціях вентиляції механічної, кліматизації, відведення пилу та генерації продуву в рільництві.

 Крім того, повітродувки використовуються в сучасних ситсемах очистки стоків. Повітродувка від ПНЕВМАТ це повністю продуктивний і безаварійний вентилятор, який служить для нагнітання стиснутого повітря. Це середовище перекачується дифузійними трубами, тобто елементами, які відповідають за подачу повітря в стічні води, зазвичай розміщені на дні біологічного реактора.