Каталог VMECA

Компанія VMECA була створена 22 травня 1991 року корейськими інженерами. Команда тоді, як і зараз, спеціалізувалася на виготовленні вакуумного обладнання та прагнула вийти у великий ринок завдяки високоякісній продукції, якій можна довіряти. Так і сталося, вже за 10 років існування 15 жовтня 2001 року VMECA відкрила свій перший філіал у Німеччині. Тоді ж і була змінена назва з  V'tec VakuumTechnik GmbH на VMECA GmbH.

Поступово популярність продукції VMECA зросла, як і попит на неї у різних країнах світу. Відтак у березні 2003 року компанія відкрила філіал та дочірнє підприємтво у США, у вересні 2015 року - в Таїланді, а в травні 2017 - в Китаї.

Завдяки тому, що команда компанії завжди слідкує за останніми інноваціями у світі вакуумного обладнання, впродовж уже більше 27 років свого існування VMECA вдалося запатентувати багато унікальної продукції та власних винаходів. Продукція компанії отримала світове визнання завдяки відзнакам різних торгових марок, сертифікату СЕ. Тільки до 2010 року VMECA уже володіла 7 сертифікатами серії ГОСТ.

ПНЕВМАТ пропонує ознайомитися з повним каталогом VMECA, де Ви знайдете ежектори, присоски, з'єднання, фільтра, редуктори, вакуумні помпи, повітродувки та інше вакуумне обладнання.

КАТАЛОГ

Короткий каталог VMECAПовний каталог VMECAВакуумні мати V-GRIPPВакуумні присоски GRIPPERS