WIWA

Аксесуари WIWA

Пропонуємо Вам продукцію німецького високоякісного виробника WIWA. У нас Ви зможете придбати пістолети, агрегати та аксесуари WIWA. Звертайтеся до наших менеджерів, задача яких - надати Вам високоякісний сервіс в підборі обладнання WIWA.


Дізнатися більше? - клікай СЮДИ


Надійність і точність протягом більше, як 60 років: компанія WIWA Wilhelm Wagner GmbH & Co. KG, заснована в 1950 році, є одним з провідних світових розробників і виробників 1К і 2К фарбувальних агрегатів безповітряного розпилення, агрегатів для роботи з рідинами, екструзії матеріалів і апаратів для вприскування. Пристрої і обладнання, вироблені компанією WIWA, можуть застосовуватися, як для фарбування, покриття і склеювання в машинобудівній і автомобільних галузях, так і для покриття товстим шаром великих за площею поверхонь антикорозійними і вогнезахисними матеріалами в галузі морського промислу і транспортування нафти і газу, а також в будівництві.

Компанія WIWA виробляє обладнання та устаткування у відповідності з найрізноманітнішими вимогами замовників і стандартами найвищої якості. Виробничі потужності компанії розташовані в місті Ланау, Німеччина. Технології компанії WIWA підтвердили свою якість в аплікаціях для декоративних і захисних покриттів, а також для герметизації при будівництві тунелів і каналів, а також при обробці високов'язких пастоподібних 2К і 3К матеріалів, що використовуються для сталі й бетону.

Управління компанією знаходиться в руках однієї сім'ї. Більше 135 кваліфікованих співробітників працюють в компанії в Німеччині. Продажі здійснюються через філії компанії, розташовані в США, Китаї і на Близькому Сході, а також через висококваліфікованих дистриб'юторів по всьому світу. Компанія WIWA, в близькому співробітництві з командою міжнародних експертів, розробляє і впроваджує провідні галузеві рішення.

Промисловість і майстерні

Фарборозпилювальні апарати WIWA  для щоденного використання майже у всіх областях застосування в майстернях і промисловості. Завдяки широкому спектру по продуктивності і численності можливих виконань і комплектацій призначені практично для всіх методів нанесення та матеріалів, в тому числі і матеріалів на водній основі.

Суднобудування і шельфова розробка

Більше 50 років поставляє WIWA на національні та інтернаціональні верфі інноваційні системи нанесення покриття, оптимізовані для антикорозійного захисту в суднобудуванні і в шельфових розробках.

Труби та трубопроводи

Центральним питанням економічності покриття труби або трубопроводу є не тільки економний метод нанесення, але і довговічність цього покриття. Наші установки серії DUOMIX ідеально підходять для застосування в лініях нанесення покриттів, що дозволяють повністю автоматизувати одночасне нанесення покривних матеріалів на внутрішні і зовнішні поверхні труб і трубопроводів. Наша участь у багатьох великих проектах переконливо підтверджує, що ми є провідним виробником обладнання для покриття та ремонту труб і трубопроводів.

Машино- і автомобілебудування

Машинобудівні компанії з тривалою історією існування, як, наприклад, Trumpf в Австрії і Kinkele в Німеччині, мають в списку своїх клієнтів такі імена як Mercedes, Siemens і Heidelberger Druckmaschinen, здавна успішно працюють з обладнанням для нанесення покриттів WIWA. В автомобілебудуванні ми пропонуємо ефективні апаратні рішення для залізничного транспорту, будівельного і вантажного автотранспорту або для великосерійного автомобільного виробництва. Основною областю застосування, як і в машинобудуванні, є лакування і покривні роботи різними методами і матеріалами. 

Захист споруд і вогнезахист

Індивідуальні вимоги до захисту споруд і вогнезахисту постійно підвищуються у всьому світі. Тому WIWA в тісній співпраці з провідними виробниками матеріалів розробила оптимальну високопродуктивну 2К-установку нанесення вогнезахисних матеріалів, що утворюють ізоляційний шар.

Герметизація великих поверхонь елементів будівель, що контактують з грунтом, належить до найскладніших завдань в області захисту будівель. Для цієї сфери, поряд з 1К-установками WIWA пропонуємо 2К-ін'єкційні установки для ін'єкції акрілат-гелів.

Ремонт будівель

При ремонті будівель і споруд кожне замовлення являється нестандартною задачею. Тому ми пропонуємо широкий асортимент апаратів, що дозволяють легку реалізацію окремих і комплексних рішень для кожного клієнта. Для поверхневої герметизації елементів будівель, що контактують з грунтом, за допомогою ін'єкції акрілат-гелів особливо часто застосовуються наші 1к- і 2К-установки WIWA з серії INJECT.

У співпраці з компаніями, що спеціалізуються в сфері ремонту споруд, ми здійснили вже багато цікавих проектів. Для ремонту плоских дахів і індустріальних перекриттів в США, наприклад, успішно застосовується WIWA POWER PACK 2K. Матеріал, що використовується для такого роду покриттів, (Garna-Flex) має співвідношення змішування 8:1 і виконується на основі поліуретану.

А при великому проекті з ремонту моста в Канаді застосовувалася WIWA DUOMIX 230. Для захисту поверхонь мостових анкерів установкою WIWA наносився спеціальний 2К-матеріал.

Фарбувальні лінії

Коротка тривалість виробничого циклу і висока продуктивність є найважливішими вимогами до лінії забарвлення. Установки WIWA завдяки широкій програмі оснащення оптимально інтегровані в багато системи; тим самим ми закладаємо фундамент для високоефективних фарбувальних установок і установок для нанесення покриттів. Наша інноваційна технологія особливо затребувана у клієнтів, якщо матеріал, який наноситься необхідно точно змішувати або часто замінювати.

Склеювання

Все більше виробників автомобілів використовують для з'єднання елементів корпусу переваги технології склеювання. На заводі Suzuki в Угорщині подача високотехнологічного клею здійснюється WIWA насосами серії VULKAN, що подають клей до дозуючого пристрою робота.

Традиційно використовується клей для склеювання дерев'яних деталей. WIWA DUOMIX це низьконапірна установка нанесення, що може, наприклад, завдяки постійній подачі застосовуватися для точного і чистого нанесення клею на дерев'яні поверхні в серійному виробництві.

Музичні інструменти

Класичне лакування духових інструментів здійснюється прозорим лаком на основі епоксидних смол або наноситься в 13 шарів рояльний лак: в будь-якому випадку передумовою для досягнення оптимального звучання є першокласні матеріали і їх високоточне нанесення. Високоякісні поверхні надають інструментам чуттєвий характер і утворюють основу довгострокової цінності. Найстарша німецька рояльна мануфактура Steingräber & Söhne і всесвітньо відомий виробник ударних установок Sonor використовують обладнання фірми WIWA для нанесення лакових покриттів на свої інструменти.

Ливарне виробництво

Якість ливарних форм відіграє вирішальну роль при виготовленні литих деталей з алюмінію. Найбільш часто застосовувана технологія -це лиття в піщані форми. Для запобігання шорсткості поверхні алюмінієвих деталей наносять на поверхню форми з кварцового піску спеціальне покриття низьконапірним насосом. Отримане таким чином заповнення пір значно покращує поверхню литих алюмінієвих деталей. Для запобігання розшарування емульсії служить інтегрована в ємність пневматична мішалка.

Металоконструкції

Сталь як різноманітно застосовуваний будівельний матеріал широко поширена в багатьох індустріальних сферах і часто схильна до кліматичних і механічних впливів. Тому антикорозійний захист є центральною темою для багатьох металопереробних підприємств. При великих обсягах робіт в цій сфері діяльності визначальну роль грає ефективність застосовуваного фарбувального обладнання. Для переробки одно- або двох-компонентних матеріалів з різним співвідношенням змішування WIWA пропонує широкий асортимент апаратів.

Меблі

Ексклюзивна внутрішня обстановка для яхт або високоякісний торговий інтер'єр - теплий і емоційний вплив натурального продукту деревини надає кожній обстановці свій особливий характер. Благородні високо-глянцеві або яскраво забарвлені дерев'яні поверхні створюють особливу атмосферу і підвищують цінність будь-яких меблів індивідуального або промислового виробництва. Спеціально для обробки дерев'яних поверхонь поставляє WIWA фарбувальні апарати різної продуктивності і комплектації для всіх поширених 1К і 2К матеріалів.

Контейнери

2/3 світового потоку товарів проходить в контейнерах. Тільки в 2005 році було перевезено 20 мільйонів контейнерів на 200 мільйонах перевезеннях. При цьому вони схильні до екстремальних впливів і навантажень, які необхідно вже враховувати при їх виготовленні і ремонті. Антикорозійний захист при цьому на першому місці, тому що контейнери 75% транспортних шляхів перебувають на судах і на морі постійно піддаються впливу агресивна солоної води. На багатьох фірмах контейнерної промисловості ядром фарбувальної установки є WIWA FLEXIMIX I, оснащена різними нагнітаючими насосами, проточними нагрівачами і насосом промивання.

Вітрогенератори

Для надійного антикорозійного захисту опор офшорних вітрогенераторних установок постійно оптимізуємо ми в спільній роботі з виробниками матеріалів наші рішення і конструкції. Як партнер багатьох системних постачальників і виробників установок в цій індустріальній сфері спираємося постійно на інновацію. Поряд з апаратами для антикорозійного захисту, що застосовуються для покриття сталевих баштових опор, поставляє WIWA і найсучасніші насосні технології подачі різних епоксидних смол і клеїв, що застосовуються, наприклад, при виготовленні пропелерів сендвіч-методом.

Будівельні об'єкти

Серія WIWA 410.09 і 600.12 призначена для переробки епоксидних і водяних товстошарових матеріалів і таких розчинів як, наприклад, цементні розчини, вогнезахисні на основі цементу, цементні шлами і наповнені вініл-естери. На відміну від шнекових насосів WIWA розчинні насоси можна безпроблемно промивати і очищати розчинником. Таким чином, насос можна з успіхом використовувати і для переробки матеріалів на основі епоксидів. Завдяки швидкому обслуговуванню значно скорочуються вимушені паузи на будівельному об'єкті. Високооб'ємні насоси оснащені спеціально великими проходами і завдяки повільному руху поршня схильні до слабкого зносу і при великому потоці матеріалу.

Високонапірна мийка

Великі поверхні або великі ареали підготувати або очистити, одним або двома пістолетами - WIWA HIGH PRESSURE CLEANER. Його оптимальна область застосування не тільки антикорозійний захист, а й нафтова і газова промисловість, харчова промисловість, судноплавство, ремонт будівель і дахів, очищення споруд.

Завдяки комбінації високого тиску і найтоншого розпилення, а також відповідного оснащення можливе ефективне видалення поряд з іржею і жирів, масел і смол. При цьому важко доступні місця, як профілі, кутові конструкції і труби різного діаметру тепер легко очистити апаратом WIWA HIGH PRESSURE CLEANER і унікальною рухомий фрезою.

І на транспортних судах під час рейсу є сенс в застосуванні зручного і мобільного WIWA HIGH PRESSURE CLEANER. Так як WIWA HIGH PRESSURE CLEANER у всіх виконаннях вибухобезпечний, можливе його застосування і на морських платформах (офшорах).

Фото та текс взято з сайту www.wiwa.de