З'єднання гідравлічні CEJN

Швидкознімні муфти гідравлічні ISO 7241-1 CEJN

Гідравлічні швидкороз'ємні муфти A

Муфти та ніпелі CEJN серії ISO A відповідають вимогам стандарту ISO 7241-1 A. Їх міцна сталева конструкція забезпечує тривалий термін служби без необхідності техобслуговування навіть в найжорсткіших умовах. В якості додаткового захисту деталі, що піддаються екстремальної навантаженні, наприклад, стопорні втулки і ніпелі, виготовлені із загартованої сталі. Вироби цієї серії виготовлені з оцинкованої сталі і доступні в п'яти розмірах від DN 6,3 до DN 25. Їх міцна сталева конструкція забезпечує високу продуктивність, що дозволяє успішно використовувати їх в сільському господарстві і загальних промислових сферах.

Гідравлічні швидкороз'ємні муфти B (з оцинкованої та нержавіючої сталі)

Муфти та ніпелі CEJN з нержавіючої сталі серії ISO В відповідають вимогам стандарту ISO 7241-1 B. Вироби цієї серії виготовлені з нержавіючої сталі і доступні в п'яти розмірах від DN 6,3 до DN 25. Міцна конструкція поряд з високою продуктивністю дозволяє використовувати ці вироби в таких сферах, як бурові платформи, хімічна, целюлозно-паперова і харчова промисловості.

 1. Гідравлічні швидкознімні з'єднання серії A - характеризується латунним корпусом, нітрильним ущільненням, тефлоновим кільцем та пружиною і кульками з нержавіючої сталі. Максимальний робочий тиск швидкознімних муфт становить 300 бар. Завдяки універсальному характеру гідравлічних з'єднувачів, вони можуть бути використані в різних промислових обладаннях, сільськогосподарських і будівельних машинах і т.д.
 2. Гідравлічні швидкознімні з'єднання серії В - на відміну від гідравлічних з'єднувачів серії А, серія В характеризується корпусом з хромованої латуні або сталевим (високої продуктивності). Гідравлічні з'єднувачі використовуються в хімічній та харчовій промисловості тощо.

Ми пропонуємо також гідравлічні швидкороз'ємні з'єднання з латуні, нержавіючої сталі та пластику.

 • Латунні гідравлічні муфти - обладнуються ущільненнями з пербунану, латунним корпусом. Робоча температура від -20 ° C до + 100 ° C. Гідравлічні з'єднувачі з внутрішнім різьбленням від G1/8 до G3/4 і NW від 4.3 до 13.
 • Сталеві гідравлічні муфти - обладнуються ущільненнями з Viton, сталевим корпусом. Робоча температура від -20 ° C до + 200 ° C. Гідравлічна муфта з різьбою внутрішньо від G1/8 до G3/4 і NW від 4.3 до 13.
 • Гідравлічні з'єднувачі з пластику POM - корпус з POM. Робоча температура від -20 ° C до + 90 ° C. Пластикові муфти з внутрішніми різьбами від G1/8 до G3/8 і NW від 4.3 до 13.

Швидкознімні муфти гідравлічні ISO 16028 CEJN

Швидкознімні муфти гідравлічні ISO 16028 CEJN - використовуються при робочому тиску до 720 Бар в промисловій гідравліці та автомобільній (будівельні машини та сільськогосподарська техніка). Всі муфти можна монтувати з елемінаторами тиску, які дозволяють підключати муфту без особливих зусиль.

Використовуючи швидкознімні з'єднання CEJN - ви захищаєте середовище від забруднення витоками рідин та гідравлічних мастил. У всіх галузях промисловості - істотною потребою є - швидке, безпечне і надійне з'єднання.

Серія 525 - швидкознімні гідравлічні муфти високої продуктивності

 • Захисне блокуюче кільце
 • Довговічність
 • Висока міцність

Вироби CEJN серії Nordic 525 відносяться до такзваного «нордичний» стандарту, виготовлені зі сталі. Міцна конструкція гарантує високу продуктивність і максимальну стійкість. Вироби оснащені додатковим блокуванням від випадкового від'єднання і додатковою прокладкою для підвищення ефективності. Елімінатори тиску (НЕ входить в базовий комплект поставки) забезпечує низьке зусилля приєднання, навіть якщо друга половина магістралі знаходиться під залишковим тиском. Муфти та ніпелі виготовлені з оцинкованої сталі, а деталі, що піддаються ЕКСТРЕМАЛЬНИМ навантаженням - виготовлені з загартованої сталі, що дозволяє забезпечити тривалий термін служби. Вироби цієї серії доступні в п'яти розмірах DN 6,3 (1/4"), DN 10 (3/8"), DN 12,5 (1/2"), DN 20 (3/4") и DN 25 (1").

Серія X65 – Premium ISO 16028 - швидкознімні з'єднання з плоским торцем

 • Конструкція з плоским торцем
 • Можливість обслуговування однією рукою
 • Запобіжник

Швидкознімні з'єднання серії X65, що випускаються компанією CEJN, відповідають вимогам стандарту ISO 16028. Муфти і ніпелі виготовлені з оцинкованої сталі і доступні в семи розмірах від DN 5 до DN 25. Завдяки блокуючому пристрою забезпечується додатковий захист від ненавмисного роз'єднання. Ідеальний варіант для гідравлічних систем з важкими умовами застосування.

Сучасні гідравлічні системи ставлять дуже високі вимоги до чистоти. Тим не менш, старі роз'єми ISO-A, як і раніше використовуються у багатьох нових машинах. Результатом є велика кількість гідравлічного масла, яке витікає щодня внаслідок відключення, що призводить до високих витрат, пов'язаних з очищенням і заміною масла. Як наслідок, забруднюючі речовини мають здатність проникати в гідравлічну систему під час з'єднання, скорочуючи термін експлуатації окремих компонентів, а також системи вцілому.

Елімінатори тиску - скидання тиску 

!!! Розширення гідравлічних рідин внаслідок підвищених температур призводить до неможливості виконання з'єднання, або вимагають використання значних зусиль!!!

Компанія CEJN пропонує компактні елімінатори тиску, призначені для роботи у важких умовах. Вони дають можливість підключити гідравлічну систему без надмірної сили, що гарантує швидкий і простий процес з'єднання. Елімінатори тиску доступні як доповнення до серії 525 та продуктів, які відповідають стандарту ISO 16028.

КАТАЛОГИ ТУТ